Proponowany post

W 2019 Powrócą Air Jordan 4 'Cool Grey'

07 grudzień 2018
W 2019 Powrócą Air Jordan 4 'Cool Grey'

Kolejny dzień i mamy dla Was kolejne doniesienia o przyszłorocznych wydaniach Air Jordan 4. Jordan Brand zdecydowało się na re-edycję jednej z fajniejszych kolorystyk, jaką są 'Cool Grey', które pierwszy raz były dostępne 14 lat temu. W związku z tym, że info o tym dropie jest bardzo świeże, nie mamy dla Was żadnych zdjęć nowego wydania. Dlatego też będziemy posiłkowali się fotkami butów z 2004 roku. W owym czasie MJ był już na swojej kolejnej, aczkolwiek ostatniej emeryturze, ale była okazja na zobaczenie go w tych butach. Michael pojawił się w nich na ekranie w jednym z odcinków serialu "My Wife and kids", gdzie grał 1 na 1 z Michaelem Kyle'm granym przez Damona Wayansa. 

Mamy nadzieję, że przyszłoroczne wydanie 'Cool Greyów' będzie bardzo podobne do pierwowzoru. Należy się spodziewać, że cholewka będzie wykonana z nubuku w kolorze szarym, a do tego będzie miała czarne detale. Od spodu biały midsole i czarna podeszwa zewnętrzna. Oczywiście nie będzie mogło zabraknąć też kilku akcentów w kolorze żółtym i chromowanego logo Jumpman na pięcie. Nie można jednak wykluczyć, że marka postanowi wprowadzić kilku różnic, albowiem raczej zawsze korzysta z takiej możliwości przy okazji re-edycji. Ma to na celu zdywersyfikowanie wydań tej samej kolorystyki z różnych roczników. Z niecierpliwością będziemy czekali na pojawienie się pierwszych zdjęć, wtedy będziemy mogli próbować robić porównanie. Już tera zmożemy Wam zapowiedzieć, że jak tylko uda nam się dorwać nowe wydanie Air Jordan 4 'Cool Grey', to zrobimy na naszej stronie konfrontację z wydaniem z 2004r, bo tak się składa, że znajduje się one w naszej kolekcji. 

W tej chwili nie są znane żadne szczegóły dotyczące premiery, ale mówi się, że Air Jordan 'Cool Grey' mają pojawić się w sprzedaży na wiosnę lub latem przyszłego roku. Jeśli jesteście ciekawi, jak rozwinie się sytuacja związana z tymi butami, zaglądajcie regularnie na naszą stronę.