Proponowany post

Nike Zoom Freak 1 'Atmosphere Grey'

Oficjalne zdjęcia...a przynajmniej ich część.

W 2020 Powrócą Air Jordan 13 'Flint'!

23 wrzesień 2019
W 2020 Powrócą Air Jordan 13 'Flint'!

Na tę informację czekało wielu jordanheadów. Pomimo tego, że nie jest to wariant kolorystyczny nawiązujący do Chicago Bulls, Air Jordan 13 'Flint' są bardzo lubiane. Do tej pory mieliśmy okazję widzieć je sprzedaży tylko dwa razy; w 1998 roku, jako oryginalne wydanie i w 2010, kiedy to pojawiła się pierwsza re-edycja. W ciągu kilku ostatnich lat pojawiło się wiele doniesień o ewentualnym powrocie trzynastek 'Flint', ale żadne z nich się nie potwierdziło...aż do dziś. W przyszłym roku w końcu zobaczymy te buty w sprzedaży i, jak podają źródła, mają one być bardzo zbliżone do wersji OG. Niestety w tej chwili nie mamy jeszcze żadnych zdjęć nowego wydania, a ujęcia poniżej przedstawiają OG-sy i 2010 retro. 

Jednym z kluczowych elementów, który ma przybliżyć wersję 2020 do oryginałów, jest odblaskowy materiał 3M umieszczony pod niebieskim meshem. W poprzedniej re-edycji niestety go zabrakło, co nie przeszkodziło jednak w tym, by buty dość szybko zniknęły ze sklepowych półek. Cholewkę uzupełni szary zamsz, którym pokryty będzie mudguard i podeszwa środkowa oraz białą skórą na języku i toe boxie. Nie zabraknie charakterystycznego hologramu w okolicy kostki. Upper będzie stał na podeszwie inspirowanej kocią łapą, w której umieszczona będzie poduszka Zoom Air. Spodizewamy się, że nowe wydanie będzie zapakowane w srebrne pudło nawiązujące do tego z 1997/98 roku...takie samo, jak to, w które były zapakowane ostatnie 'He Got Game', 'Bredy' czy 'Chicago'. Mamy też nadzieję, że razem z kolorystyką 'Flint' swój powrót w tym samym roku zaliczy wariant 'Playoffs', na który jordanheadzi czekają z utęsknieniem równie mocno. 

Jeśli chodzi o premierę, to Jordan Brand nie podaje szczegółów. Wiadomo jedynie, że Air Jordan 13 'Flint' pojawią się w sprzedaży na wiosnę i będą częścią kolekcji nazwanej "Trues to the OG"...ciekawe, jakie jeszcze modele w niej się znajdą. Zaglądajcie na tenisufki.eu, bo na pewno będziemy jeszcze o tym pisali. 

(Air Jordan 13 'Flint' OG)

(Air Jordan 13 'Flint' 2010)