Proponowany post

W 2020 Roku Powrócą Air Jordan 4 'Classic Green'

09 październik 2019
W 2020 Roku Powrócą Air Jordan 4 'Classic Green'

Jordan Brand planuje powrót kolejnej kolorystyki modelu Air Jordan 4, która debiutowała w 2004 roku. Mowa o 'Classic Green', które teraz będą się nazywały 'Pine Green'. Niestety nie pojawiły się jeszcze, żadne zdjęcia nowego wydania, dlatego dla Wszystkich tych, którzy nie kojarzą tego wariantu, załączamy fotki wersji 'OG'.

'Pine Green' najłatwiej jest porównać do Air Jordan 4 'Pure Money'. Buty mają białą, skórzaną cholewkę, którą uzupełnia mesh i netting na języku i bocznych panelach. Plastikowe elementy systemu sznurowania pokryte są kolorem zielonym, podobnie jak logo marki na języku z napisem "Flight", natomiast Jumpman na heel tabie jest chromowany. Upper osadzony jest na podeszwie środkowej pomalowanej białą farbą, a jeszcze niżej mamy biały, gumowy outsole z zielonymi detalami. Spodziewamy się, że jakość materiałów nowego wydania, będzie zbliżona do 'Pure Money' z 2017...choć po cichu liczymy na trochę lepsze. Z niecierpliwością czekamy na pojawienie się pierwszych zdjęć, które rozwieją wszelkie wątpliwości.

Dokładna data premiery Air Jordan 4 'Pine Green' nie jest jeszcze znana. Wiadomo jedynie, że buty będą częścią wiosennej kolekcji Jordan Brand. Oczywiście, jak tylko dowiemy się czegoś więcej, od razu damy Wam znać. Czy tak samo jak my, cieszycie się na powrót tego wariantu kolorystycznego Air Jordan 4? Dajcie nam znać w komentarzach.Air Jordan 4 'Pine Green'
kolor: White/Pine Green-Metallic Silver
styl: CT8527-113
cena: $190