Proponowany post

W 2021 Roku Raz Jeszcze Zobaczymy Air Jordan 1 Low OG W Kultowej Kolorystyce 'Shattered Backboard'

15 październik 2020
W 2021 Roku Raz Jeszcze Zobaczymy Air Jordan 1 Low OG W Kultowej Kolorystyce 'Shattered Backboard'
Zapowiadają się lepiej niż poprzednie.

Hasło 'Shattered Backboard' kojarzy każdy fan butów Michaela Jordana. Nie każdy jednak wie, skąd się ono wzięło i czemu tak naprawdę pojawiło się początkowo na jedynkach, a teraz już na innych modelach spod szyldu Jordan Brand. Wszystko odnosi się do pamiętnego meczu wyjazdowego rozgrywanego przez MJ'a we Włoszech w 1985 roku. A dokładnie incydentu, kiedy po zdobyciu kolejnego punktu wsadzając piłkę do kosza, szklana tablica dosłownie rozleciała się na tysiące drobnych kawałków. Poniżej załączamy Wam wideo z tej akcji. Zwróćcie też uwagę, w jakich strojach grała drużyna, a w 100% zrozumiecie przewodnie hasło tego newsa - 'Shattered Backboard'.

Latem 2021 roku raz jeszcze zobaczymy ten motyw przeniesiony na niską wersję kultowych jedynek, model Air Jordan 1 Low . Mimo tego, że buty widzieliśmy ubrane w ten układ kolorów, to w przyszłorocznej wersji będzie nieco inaczej. Po pierwsze będzie to najlepsza z możliwych wersja z dopiskiem 'OG' w nazwie, czyli buty wykonane będą przy użyciu naturalnej skóry licowej, czyli tego materiału, w których naszym zdaniem jedynki czują się najlepiej. Musimy Was jednak uczulić, że z racji tego, że w sieci nie pojawy się jeszcze żadne poglądowe zdjęcia jest to tylko nasze gdybanie. Wszystkich szczegółowych informacji łącznie z układem kolorów dowiemy się wraz z pierwszymi przeciekami. Jak tylko dowiemy się czegoś więcej, do razu wracamy do Was z informacją.

Sprzedaż Air Jordan 1 Low OG 'Shattered Backboard' ruszy w sierpniu 2021 roku. Jeżeli chodzi o dostępność, butów szukajcie w takich punktach sprzedaży jak stołeczny butik WS2 czy Sklepach Koszykarza.


Jordan