Proponowany post

W 2021 Roku Raz Jeszcze Zobaczymy Nike Air Max 1 Hyperfuse 'Kiss Of Death' W Kolaboracji Z CLOT

22 lipiec 2020
W 2021 Roku Raz Jeszcze Zobaczymy Nike Air Max 1 Hyperfuse 'Kiss Of Death' W Kolaboracji Z CLOT

Od pierwszego razu, kiedy wspominaliśmy Wam o kolaboracyjnym projekcie pomiędzy Nike, a CLOT minęło już 14 lat (KLIK)! Od tego momentu Edison Chen, założyciel CLOTa niejednokrotnie współpracował z amerykańską marką, a ich ostatnim dziełem było kilka kolorystyk kultowych AF-1 wyposażonych w podwójną cholewkę z pięknie zdobionym, satynowym wierzchem. Jednym z pamiętnych projektów tego duetu były Air Max 1 'Kiss of Death', które de facto w 2021 roku zaliczyć mają swój wielki powrót. Jak się jednak okazuje to nie koniec tej współpracy i powrotów, a przed Wami kolejne przecieki dotyczące przyszłego roku.

W 2013 roku projekt ten był kontynuowany i światło dzienne ujrzały kolejne nieco mniej kontrowersyjne, ale równie wpadające w oko jedynki. Tym razem buty charakteryzowała wykonana przy użyciu najnowszej wtedy technologii Hyperfuse, a stonowana, szara kolorystyka z masą dodatków inspirowana jest tradycyjną chińską medycyną oraz kulturą tego kraju, a jednym z charakterystycznych elementów jest zatopiona w podeszwie grafika stopy. Jak się okazuje, w przyszłym roku prócz retro OG'sów od CLOTa zobaczymy też dwie nowe kolorystyki wydania z 2013 roku. Ekipa py_rates, czyli spece od przecieków sugerują nam, że buty w zależności od wersji, na którą się zdecydujemy, będą miały złotą lub srebrną cholewkę z dodatkiem mniej lub bardziej nasyconej czerwieni, a całość osadzona jest na nakrapianej podeszwie. Prawdopodobnie wszystkie detale, które znamy z poprzedniej wersji, pozostaną na swoim miejscu, ale czy tak będzie? Tego dowiemy się gdzieś w 2021 roku.

Na ten moment konkretna data premiery nie jest nam znana, ale na bieżąco monitorować będziemy temat, także jesteśmy z Wami w ciągłym kontakcie. Niestety, nie mamy zielonego pojęcia, czy zobaczymy je w stołecznym butiku WS2.


Nike