Proponowany post

W 2021 Roku Zobaczyć Mamy Supreme x Nike Air Jordan 1 Inspirowane Dunkami Z Sezonu FW03

03 sierpień 2020
W 2021 Roku Zobaczyć Mamy Supreme x Nike Air Jordan 1 Inspirowane Dunkami Z Sezonu FW03

Aktualnie mamy przerwę od co czwartkowych dropów spod szyldu streetwearowej potęgi z Nowego Jorku, marki Supreme. Niemniej jednak w sieci pojawił się już 'rozkład jazdy' zdradzający daty związane z kolejnym sezonem FW20, na który część z Was czeka z utęsknieniem. Mimo tego, że do odkrycie większości kart musimy jeszcze poczekać, to nic nie stoi na przeszkodzie, żeby podumać nad tym, co zobaczymy w przyszłości, a uwierzcie nam, że będzie o co walczyć.

O ile wierzyć doniesieniom, które sneakersowy świat obiegły z prędkością światła, to gdzieś w sezonie FW20 zobaczymy kolejny w historii kolaboracyjny projekt powstały na linii Supreme oraz Jordan Brand. W gwoli przypomnienia duet ten po raz pierwszy połączył swoje siły w 2015 roku, kiedy to światło dzienne ujrzały trzy kolorystyki Air Jordan 5 x Supreme. Drogi tych dwóch brandów ponownie połączyły się rok temu, gdy wspólnie opracowali zdobione srebrnymi ćwiekami Air Jordan 14 dostępne w dwóch wariantach barwnych, czarnym oraz białym, o czym przypomnieć możecie sobie tutaj. W tym sezonie poprzeczka postawiona jest jeszcze wyżej, ponieważ w sprzedaży zobaczyć mamy kultowe Air Jordan 1 zdobione logo Supreme. Gdyby tego było mało, to kolorystyki inspirowane mają być bardzo rzadkimi i mocno aktualnie pożądanymi Dunkami z 2003 roku, które powinien kojarzyć każdy fan samych butów, jak i wywodzącej się z Nowego Jorku marki. W ramach przypomnienia powiemy, że był to drugi w historii wspólny projekt tego duetu, a pierwszy powstał rok wcześniej, ale na bazie niskiej wersji tego modelu i do sprzedaży trafił w dwóch wariantach kolorystycznych. Nam chodzi o wysoki wariant, który charakteryzowała wykonana przy użyciu imitującej łuskę krokodyla skóry, a na białych panelach bocznych nadrukowano złote gwiazdki. Niestety, na ten moment nie wiemy, czy nadchodzące Air Jordan 1 wykonane będą z tego samego zestawu materiału i czy faktycznie zdobione będą złotymi figurami. O tym zapewne przekonamy się bliżej ich premiery, która odbędzie się gdzieś 2021 roku

Zarówno konkretna data premiery, jak i cena nie jest nam na ten moment znana. Jak tylko dowiemy się czegoś więcej, od razu wracamy do Was z tematem.


Supreme
Jordan