Proponowany post

W 2021 Roku Zobaczymy Co Najmniej Cztery Nowe Kolorystyki Damskich Nike Dunk High

01 lipiec 2020
W 2021 Roku Zobaczymy Co Najmniej Cztery Nowe Kolorystyki Damskich Nike Dunk High

Coś mamy przeczucie, że Dunkowa ekspansja dopiero się zacznie i to, co teraz widzimy na półkach, to dopiero początek tego, co szykuje dla nas Nike. Mimo tego, że mamy dopiero połowę tego roku, to w sieci zdążyło się już pojawić wiele przecieków dotyczących przyszłorocznych premier, a i to jeszcze nie koniec, czego mamy potwierdzenie.

W sieci pojawiło się info o co najmniej czterech nadchodzących kolorystykach Nike Dunk High, które w sprzedaży zobaczyć mamy w przyszłym roku. Co ciekawe, wszystkie z nich zaprojektowane zostały z myślą o kobietach i to do nich są kierowane. Niestety, pewnie zdążyliście się już przyzwycazić, ale ponownie ze względu na tak odległy czas, który pozostał do premiery, na ten moment nie dysponujemy żadnymi zdjęciami nadchodzących kolorystyck, a jedynie poglądowymi grafikami, króre jedynie mogą nakierować nas na wygląd butów. Drogie Panie, bo do Was kierowane są buty, wybierać będziecie pomiędzy takimi wariantami jak: 'White/Dark Sulfur', 'Sail/Crimson Tint', 'Sail/Football Grey' oraz 'Sail/Team Red'. Jeżeli chodzi o materiały użyte do produkcji, to obstawiamy, że buty wykonane będą z naturalnej skóry z syntetykiem na języku i tyle. W komentarzach poniżej dajcie nam znać, która kolorystyka podoba Wam się najbardziej.

Daty premier poznamy bliżej 2021 roku, kiedy to mają one trafić do sprzedaży. Czy wszystkie cztery zobaczymy w stołecznym butiku WS2? Czas pokaże.


Nike Dunk High WMNS
Kolor: White/Dark Sulfur
Kolor: Sail/Crimson Tint
Kolor: Sail/Football Grey
Kolor: Sail/Team Red
Data: 2021
Cena: $125

Nike