Proponowany post

W 2021 Roku Zobaczymy Kolejne UNDEFEATED x Nike Air Force 1

01 grudzień 2020
W 2021 Roku Zobaczymy Kolejne UNDEFEATED x Nike Air Force 1

Undefeated to jeden z najbardziej utytułowanych sneaker butików na świecie. W 2002 roku zaczynali skromnie od jednej lokalizacji przy La Brea avenue w LA, a dziś UNDFTD to prężnie działające butiki rozsiane na całym świecie, mający mnóstwo kolaboracyjnych projektów na swoim koncie . Jedną z marek, którą współpracują od lat, jest oczywiście nieśmiertelne Nike. Ich historia rozpoczęła się w 2002 roku od serii niewypuszczonych wysokich Dunków w białym kolorze z pięcioma przekreślonymi belkami na pięcie. Na swoim koncie duet Nike i UNDFTD ma również  kilka odsłon kultowych Air Force 1, które na rynku wraz z premierą Undefeated x Nike Air Force One Shemagh w 2005 rozpoczęły ten rozdział. W poźniejszych latach na półkach sklepów kilkukrotnie lądowały AF-1 sygnowane logo Undefeated, a ostatni raz miało to miejsce 6 lat temu - KLIK.


Jeżeli stęskniliście się za AF-1 od ekipy Undefeated, to mamy dla Was świetną wiadomość. W 2021 roku duet ten ponownie wypuści swoją wersję tego koszykarskiego klasyka z 1982! Niestety, na ten moment nie mamy żadnych informacji na temat tego projektu, spodziewamy się jednak charakterystycznego logo założonej przez Jamesa Bonda oraz Eddie Cruza marki. W ramach ciekawostki po krótce powiemy Wam, skąd taki, a nie inny znak firmowy tego streetwearowego giganta. Za projekt logotypu odpowiedzialny jest niejaki Adam Levite, który miał za zadanie stworzyć coś równie silnego, jak nazwa marki, która oznacza 'Niepokonany'. Adam w swoim projekcie nawiązuje do walki z przeciwnikiem, wygranej pięć razy z rzędu i odejściu w chwale. Pewnie kojarzycie motyw, kiedy prawdziwi wojownicy chcąc wiedzieć ilu oponentów pokonali, za pomocą kresek skreślanych co pięć ich zliczali. 

Szczegóły premiery UNDEFEATED x Nike Air Force 1

Na więcej informacji dotyczączych premiery UNDEFEATED x Nike Air Force 1, która odbyć ma się w 2021 roku, musimy jeszcze poczekać, chociaż bardziej liczymy na szybkie pojawienie się pierwszych poglądowych zdjęć. Co do dostępności, obstawiamy, że pierwszeństwo sprzedaży będą miały butiku UNDFT, dopiero później towar zobaczymy w takich punktach jak chociażby WS2.


Nike
UNDFTD