W 2021 Roku Zobaczymy Nowe Nike Dunk Low 'Barely Green/Crimson Tint'

15 wrzesień 2020
W 2021 Roku Zobaczymy Nowe Nike Dunk Low 'Barely Green/Crimson Tint'

Skoro już jesteśmy przy Dunkach, to pozostańmy przy nich na moment. Po wysokich, ascetycznych Nike Dunk High SP 'Pure Platinum' CZ8149-101 przychodzi pora coś zupełnie innego. Tematem przewodnim będą niskie Nike Dunk Low 'Barely Green/Crimson Tint', które również kierowane są do pań. 

W porównaniu do 'Pure Platinum' tym razem możemy się z Wami podzielić tym, jak faktycznie będą wyglądać tytułowe Nike Dunk Low 'Barely Green/Crimson Tint'. Buty skonstruowano z najlepszego naszym zdaniem możliwego materiału, a mianowicie naturalnej skóry licowej z odrobiną nylonu na języku oraz materiału tekstylnego wewnątrz. To właśnie takie połączenie fabrykatów na Dunkach my lubimy najbardziej, a Wy? Kolorystycznie postawiono na śnieżną biel zestawioną z turkusem oraz odrobiną różowego beżu na Swoosh'u. Połączenie to prezentuje się naprawdę dobrze i jesteśmy przekonani, że u pań spotka się ono z bardzo pozytywnym odbiorem. 

Niestety, na premierę musimy jednak trochę poczekać, bowiem buty wpadną do sklepów dopiero na początku 2021 roku. Czy zobaczymy je i w stołecznym WS2? Jest szansa.


Nike