Proponowany post

W 2021 Roku Zobaczymy Trójcę 'Ash', Czyli Trzy Nowe Kolorystyki adidas Yeezy Boost 350 V2

07 październik 2020
W 2021 Roku Zobaczymy Trójcę 'Ash', Czyli Trzy Nowe Kolorystyki adidas Yeezy Boost 350 V2
'Ash Pearl', 'Ash Blue' oraz 'Ash Stone'.

Mimo, pojawienia się na rynku dziesiątek kolorystyk adidas Yeezy Boost 350 V2, model ten dalej jest bardzo atrakcyjną propozycją od niemieckiej marki i Kanye Westa. Oczywiście to tylko napędza rynek, przez co w sprzedaży co chwile widzimy coraz to nowsze kolorystyki, które i tak znikają ze sklepowych półek. Nie ma się też co oszukiwać, ale adidas Yeezy Boost 350 V2 to naprawdę wygodne, godne polecenia buty. 

W 2021 roku w sprzedaży zobaczymy co najmniej ( oczywiście będzie tego więcej ) trzy nowe kolorystyki tego modelu. Co jednak ciekawe, wszystkie w nazwie opisującej kolorystykę będą miały dopisek 'Ash'. Do wyboru będziemy mieli jasną opcję 'Ash Pearl', która zadebiutuje w marcu, ciemną 'Ash Blue' oraz ziemistą 'Ash Stone'. Te dwie w wybranych punktach sprzedaży, takich jak chociażby CL20 zobaczyć mamy miesiąc wcześniej. Niestety, jak to często bywa w przypadku tak odległych premier, na ten moment w sieci nie pojawiły się jeszcze żadne poglądowe fotografie, a jedynie grafiki przygotowane na podstawie schematu kolorów lub wycieków z fabryk itp. Konstrukcyjnie obstawiamy, że nic się nie zmieniło i cholewka butów dalej wykonana jest przy użyciu cyfrowej technologii Primeknit oraz pianki Boost, którą umieszczono w charakterystycznej podeszwie, ale nie wykluczone, że czymś jeszcze zaskoczy nas Kanye.

Tak jak wspomnieliśmy, buty w sprzedaży zobaczymy w lutym oraz marcu. Sugerowana cena detaliczna pozostanie bez zmian i wyniesie 899zł.


adidas