Proponowany post

W 2022 roku zobaczymy nowe Cactus Plant Flea Market x Nike Dunk Low SP Leather

06 kwiecień 2021
W 2022 roku zobaczymy nowe Cactus Plant Flea Market x Nike Dunk Low SP Leather

Wszystko wskazuje na to, że tajemnicza marka Cactus Plant Flea Market, o której fenomenie mieliśmy okazję wspominać TUTAJ ponownie łączy siły z Nike. Od ostatniego ich wspólnego projektu minęło już sporo czasu, a wysadzane 'diamencikami' Nike Dunk Low w bardzo limitowanej ilości spotkały się z naprawdę ciepłym przyjęciem. Ogromny hype na Dunki oraz bardzo ograniczona ilość i trudność w zdobyciu kolaboracyjnych Cactus Plant Flea Market x Nike Dunk Low spowodowały, że ich ceny na rynku wtórnym osiągają kwoty rzędu nawet 30 tysięcy złotych za parę!

Może zapowiadane na 2022 roku Cactus Plant Flea Market x Nike Dunk Low SP Leather będzie nieco łatwiej zdobyć aniżeli wcześniejsze wydanie. Tak, Cynthia Lu - pomysłodawczyni CPFM ponownie dostąpiła zaszczytu zaprojektowania własnej wersji tej kultowej, wywodzącej się z koszykówki sylwetki, i tak jak wspomnieliśmy wyżej, efekty jej działań zobaczymy gdzieś w 2022 roku.  Nam nie pozostaje nic innego, jak uzbroić się w cierpliwość. Na ten moment jest jeszcze zdecydowanie za wcześnie, aby rozmawiać o butach, ponieważ oprócz szczątkowych informacji na ich temat, w sieci nie pojawiło się praktycznie nic więcej. Ekipa py_rates donosi, że  Cactus Plant Flea Market x Nike Dunk Low SP Leather wykonane będą ze skóry zabarwionej na dwa stonowane odcienie:'Barley' oraz 'Sail' i to w zasadzie na ty;e. Obstawiamy jednak, że tytułowe sneakersy wyróżniać będzie co innego aniżeli kolorystyka, a o tym przekonamy się bliżej ich premiery.

Co do samej dostępności, to na ten moment naprawdę ciężko powiedzieć, czy nowe Cactus Plant Flea Market x Nike Dunk Low SP Leather zobaczymy w takich punktach jak Warsaw Sneaker Store, czy może sprzedawane będą na takiej samej zasadzie, jak ostatnie Dunki spod szyldu CPFM.