Proponowany post

W Black Friday Spodziewamy Się Restock'u adidas Yeezy Boost 350 V2 'Black'

09 wrzesień 2019
W Black Friday Spodziewamy Się Restock'u adidas Yeezy Boost 350 V2 'Black'

7 czerwca w sprzedaży debiutowała niewątpliwie najbardziej ostatnimi czasy wyczekiwana i przez wielu uważana z najlepszą kolorystyka adidas Yeezy Boost 350 V2 w historii. Mowa oczywiście o pierwszych w 100% czarnych V2, a dokładnie wersji 'Black', których sami osobiście jesteśmy ogromnymi fanami. Niektóry nawet twierdzą, że tą premierą hype na Yeezy i współpracę Kanye Westa i niemieckiej marki z trzema paskami powrócił z czym po części jesteśmy się w stanie zgodzić. 

Niestety, tutaj raz jeszcze przychodzi zupełnie dla nas niezrozumiała polityka marki z trzema paskami ( tak wiemy, że jeśli nie wiadomo, o co chodzi, to chodzi o pieniądze ) i w sieci pojawiły się doniesienia o kolejnym, już sami nawet nie wiemy, którym restocku butów sygnowanych prostym logo YEEZY. O ile zapowiedzi się potwierdzą, to w 'Black Friday', 29 listopada w sprzedaży raz jeszcze zobaczymy wyżej wspominane adidas Yeezy Boost 350 V2 w kolorystyce 'Black'. Oczywiście jest to dobra informacja dla tych wszystkich, którym w dniu premiery nie udało zdobyć się wymarzonej pary, a trochę gorsza dla tych, którzy chcąc je posiadać zapłacili wielokrotność ich retailu, a zdarza się, że za najlepsze rozmiary trzeba zapłacić i ponad 600$. Co do samego wyglądu, czy użytych do produkcji materiałów nie będziemy się specjalnie rozwodzić i tylko przypomnimy, że upper to cyfrowo tkana konstrukcja wykonana przy użyciu technologii Primeknit, a w podeszwie mamy świetnie amortyzującą piankę Boost.  

Tak dla przypomnienia restock adidas Yeezy Boost 350 V2 'Black' odbędzie się 29 listopada. Retail to standardowe 899zł. Butów szukajcie między innymi w CL20.


adidas