Proponowany post

W Końcu Poznaliśmy Datę Premiery Nike SB Dunk Low 'Safari'

31 styczeń 2020
W Końcu Poznaliśmy Datę Premiery Nike SB Dunk Low 'Safari'

Już za kilka dni odbędzie się premiera retro jednej z ciekawszych, a co za tym idzie bardziej pożądanych kolorystyk przeżywających swoją drugą młodość Nike Dunk. Po 19 latach nieobecności na sklepowych półkach jeszcze raz zagości kultowa kolorystyka 'Plum' będąca częścią packu 'Ugly Duckling' dostępnego jedynie w Japonii. Oczywiście jest to nie lada grata do uzupełnienia braków w kolekcji, a buty już 7 lutego dostaniecie tutaj. Jeżeli jednak Wasz budżet jest ograniczony będziecie musieli się mocno zastanowić nad ich zakupem, bo 14 marca w sprzedaży zobaczymy kolejną, niemniej spektakularną kolorystykę tej sylwetki, która śmiało może z nią konkurować. 

Po wielu tygodniach oczekiwania w końcu udało nam się poznać datę premiery Nike SB Dunk Low w kolorystyce 'Safari' zaczerpniętej z jednych z najbardziej kultowych wersji modelu Air Max 1 B 'Safari' będących efektem współpracy Nike z japońskim butikiem atmos, które wydane zostały w 2002 roku. Wersję tę uznaje się również, za pierwszą kolaborację na jedynkach ever, plus dodatkowo należy wspomnieć, że w 2016 buty te doczekały się kontrowersyjnego retro (klik). To, co w nadchodzących Dunkach nam osobiście podoba się najbardziej, to materiały użyte do produkcji. Nie dość, że odwzorowują oryginalne jedynki sprzed 18 lat, to jeszcze kolorystycznie są ich wierną kopią. Szczerze musimy przyznać, że jesteśmy naprawdę pozytywnie zaskoczeni tym, jak dobrą robotę w tym przypadku odwalili designerzy z Oregonu. 

Butów szukajcie w wybranych skateshopach już 14 marca. Sugerowana cena detaliczna za parę wynosić będzie 100$, czyli jakieś 419zł.


Nike SB Dunk Low “Safari”
Kolor: Neutral Grey/Kumquat-Desert Ochre
Styl: CD2563-002
Data: 14 marce, 2020
Cena: 100$

Nike SB