Proponowany post

W Końcu Poznaliśmy Datę Premiery Stüssy x Nike Air Force 1 Low 'Fossil' & 'Black'

30 listopad 2020
W Końcu Poznaliśmy Datę Premiery Stüssy x Nike Air Force 1 Low 'Fossil' & 'Black'

Rzutem na taśmę kultowa streetwearowa marka Stüssy wywodząca się ze słonecznej Kalifornii obchodząca w tym roku okrągłą 40. rocznicę powstania wspólnie z Nike wypuszczą prawdopodobnie ostatni kolaboracyjny projekt w tym roku. Część naszych czytelników doskonale wie, że chodzi o dwie specjalne, limitowane edycja kultowych Nike Air Force 1, o których mieliśmy już okazję wspominać między innymi tutaj. Dziś w końcu udało nam się poznać datę premiery i sposób dystrybucji tego wydania, na które czeka wielu sneakerheadów oraz fanów streetwearu.

Buty do sprzedaży trafią w dwóch monochromatycznych, ascetycznych kolorach, które niewątpliwie spodobają się fanom prostoty, elegancji i klasyki. Oprócz samej bardzo stonowanej kolorystyki, która udowadnia, że kolaboracja nie musi być krzykliwym, szalonym projektem buty Stüssy x Nike Air Force 1 Low zaskakują przede wszystkim sposobem wykończenia. Upper jednakowo jasnej kolorystyki 'Fossil' oraz czarnej 'Black' skonstruowany został przy użyciu rzadko używanego w produkcji obuwia płótna - canvas. Oczywiście, nie tylko sam materiał robi tutaj robotę, ale i unikalne dodatki, które zdobią to wydanie, a jest ich tutaj kilka. Zwróćcie uwagę na charakterystyczne dla Stüssy logo podwójnej 'S' wyhaftowane na toeboxie, który pod postacią metalowego sygnetu naniesiono również na ozdobną piętę. Zmieniony został również klasycznych Swoosh na panelu bocznym, który w tym wydaniu skrupulatnie wyhaftowano, zostawiając przedziałek na środku. Elementy skórzane znajdziemy wewnątrz, przez co buty będą odpowiednio wygodne, a oczka, przez które przeplata się sznurówki, pozbawione zostały metalowych elementów. Kropką nad i jest brandowana metka na szczycie cienkiego, funkcjonalnego języka w streetwearowym stylu.

Szczegóły premiery Stüssy x Nike Air Force 1 Low 'Fossil' & 'Black'

Buty w sprzedaży pojawią się dokładnie 11 grudnia, czyli śmiało mogą stać się prezentem dla niejednego sneakerheada. Jak to jednak bywało w przypadku wcześniejszych kolaboracji na linii Stüssy x Nike, teraz również jedna z dwóch nadchodzących kolorystyk Stüssy x Nike Air Force 1 Low  zarezerwowana jest dla kalifornijskiej marki. Ekskluzywnie we flagowych sklepach Stüssy  na całym świecie dostępna będzie przez wielu z Was uważana za zdecydowanie lepszą kolorystyka 'Fossil'. Czarnej spodziewajcie się w innych starannie wyselekcjonowanych sneaker store'ach w tym stołecznym Warsaw Sneaker Store, gdzie powinny się pojawić oraz standardowo SNKRS App.

Stussy x Nike Air Force 1 Low
Kolor: Black/Black
Kod: CZ9084-001
Data: 11 grudnia, 2020
Cena: $130


Stussy x Nike Air Force 1 Low
Kolor: Fossil Stone/Fossil Stone
Kod: CZ9084-200
Data: 11 grudnia, 2020
Cena: $130


Nike