Proponowany post

W kwietniu zobaczymy nowe adidas Yeezy 500 High “Frosted Blue”

18 marzec 2021
W kwietniu zobaczymy nowe adidas Yeezy 500 High “Frosted Blue”

Dosłownie kilka dni temu informowaliśmy Was o tym, że jeszcze w marcu zadebiutują nowe adidas Yeezy Desert Boot “Taupe Blue”, które naszym zdaniem naprawdę modą się podobać. Jak się okazuje wiosenny klimat sprzyja premierom wysokich Yeezy, bowiem na kwiecień zapowiedziana jest kolejna...

Tym jednak razem nie chodzi o model adidas Yeezy Desert Boot, a o bliźniacze adidas Yeezy 500 High, z których początkowym rozróżnieniem, kiedy nie ma ich obok siebie może mieć problem osoba niesiedząca w temacie Yeezy. Buty najłatwiej poznać po podeszwie. W adidas Yeezy 500 High zaczerpnięta jest ona z klasycznych 500, natomiast w Desert Boot, na spodzie ma ona charakterystyczne zęby, takiej jak w Yeezy Slide. Wróćmy jednak do sedna sprawy, czyli adidas Yeezy 500 High “Frosted Blue”, którą w takich punktach sprzedaży, jak stołeczny butik CL20 zobaczymy już w kwietniu. Buty mają mieć skórzano-zamszowo-neoprenowy upper, czyli tak jak w przypadku wszystkich wysokich 500 na rynku, czyli bez jakichkolwiek zaskoczeń. Zmiany zaszły w przypadku systemu sznurowania i teraz grube niczym makaron udon sznurówki wyposażono w funkcjonalny ściągacz pasujący do całości. Standardowa jest również podeszwa wewnętrzna, w której dalej siedzi system amortyzacji adiPRENE+ ( pamiętajcie, w 500 nie ma Boosta ). Kolorystycznie, całość zdominowana jest przez ciekawe połączenie trzech kolorów, wpadającego w szarość niebieskiego, beżu oraz niebieskiego.

Szczegóły premiery adidas Yeezy 500 High “Frosted Blue”

Tak jak wspomnieliśmy, buty w sprzedaży w takich punktach jak stołeczny butik CL20 zobaczymy już  kwietniu. Sugerowana cena detaliczna wyniesie 220$.

adidas Yeezy 500 High “Frosted Blue”
Kolor: Frosted Blue/Frosted Blue-Frosted Blue
Data premiery: Kwiecień 2021
Cena: $220