Proponowany post

W Listopadzie W Sprzedaży Ponownie Zobaczymy adidas Yeezy 500 'Utility Black'

12 sierpień 2020
W Listopadzie W Sprzedaży Ponownie Zobaczymy adidas Yeezy 500 'Utility Black'

adidas Yeezy 500 przez wielu uznawany jest za jeden z najlepszych wypustów niemieckiej marki oraz Kanye Westa. To, co my lubimy w tym modelu, to stosunkowo prosty design, masywna konstrukcja i proste, monochromatyczne kolorystyki, które mogą się podobać, ale i są bardzo praktyczne. Kolejnym plusem jest też wygoda, którą podczas użytkowania zapewniają nam 500-tki i bardzo szkoda, że ten niemiecko-amerykański duet po dosłownie kilku wersjach kolorystycznych zaprzestał ich produkcji.

Już w listopadzie ma to się zmienić, ponieważ uwielbiający restocki adidas ponownie 'staje na wysokości zadania' i w listopadzie prócz zapowiadanego restocku adidas Yeezy Boost 350 V2 'Red Stripe' oraz 'Bred' na półkach wybranych sklepów zobaczymy też wyżej wspomniane adidas Yeezy 500 w kolorystyce 'Utility Black'. Co do samej budowy, użytych do produkcji materiałów czy nieco spranej barwy, to obstawiamy, że wszystko jest takie samo jak w przypadku oryginalnego wydania z 2018 roku. Wszystkiego jednak dowiemy się w ciągu kilku nadchodzących tygodni, kiedy w sieci pojawi się jeszcze więcej przecieków.

Co do dostępności, to liczymy na to, że buty pojawią się też w stołecznym butiku CL20, czyli tak, jak to miało miejsce do tej pory.


adidas