Proponowany post

W listopadzie zobaczymy nowe Air Jordan 1 Element Gore-Tex

07 kwiecień 2021
W listopadzie zobaczymy nowe Air Jordan 1 Element Gore-Tex

W okolicach jesieni każdego roku część z Was rozgląda się za nowymi sneakersami, które poradzą sobie z chłodem oraz coraz częstszymi odpadami deszczu. W ubiegłym sezonie jednym z modeli butów 'na topie' były klasyczne Nike Air Force 1 wyposażone w wiatro i wodoodporną membranę Gore-Tex, o czym informował świat haftowany napis zdobiący cholewkę - KLIK. Buty przyjęły się z bardzo dobrym odbiorem i co najważniejsze spełniały swoje zadanie. 

W tym sezonie designerzy Jordan Brand pójdą podobną drogą i swój flagowy model Air Jordan 1 przygotują z myślą o trudnych, jesiennych warunkach. W listopadzie tego roku zobaczyć mamy nowe Air Jordan 1 Element wyposażone w membranę Gore-Tex. Niestety, na ten moment w sieci nie pojawiły się jeszcze ich zdjęcia, a nam nie pozostaje nic innego, jak podzielić się z Wami ich poglądowymi grafikami. Jeżeli wierzyć mock up'om, to buty wykonane będą z połączenia mięsistej skóry z dodatkiem materiały w czarnej kolorystyce z szarymi dodatkami, a także beżem na podeszwie. Co więcej, tak jak w przypadku wcześniej wspomnianych AF-1 upper ozdobiono kilkoma logo Gore-Tex, które zauważyć możecie na toeboxie czy tyle klasycznych Jordanów. Czy nadchodzące Air Jordan 1 Element Gore-Tex faktycznie wyglądać będą tak, jak to pokazuje grafika? Tego nie jesteśmy Wam w stanie zagwarantować. Cieszy nas jednak fakt, że desigerzy Jordan Brand wzięli na tapet temat jesiennych, funkcjonalnych jedynek, które faktycznie mogą się sprawdzić.

Szczegóły premiery Air Jordan 1 Element Gore-Tex

Tak jak wspomnieliśmy, nowe Air Jordan 1 Element Gore-Tex w sprzedaży zobaczyć mamy w listopadzie. W cenie 200$ szukajcie ich w takich punktach jak Warsaw Sneaker Store czy w Sklepach Koszykarza

Air Jordan 1 Element
Kolor: Black/Chile Red-Particle Grey-Sail
Kod SKU: DB2889-001
Data premiery: Listopad 2021
Cena: $200