Proponowany post

W Najnowszym Wspólnym Projekcie Patta I Vans by Vault Oddają Hołd Kulturze Rude Boy

29 październik 2020
W Najnowszym Wspólnym Projekcie Patta I Vans by Vault Oddają Hołd Kulturze Rude Boy

Butik Patta, a zarazem streetwearowa marka o tej samej nazwie, to miejsce, które koniecznie musicie odwiedzić będąc w Amsterdamie i zobaczyć na własne oczy, że wcale nie trzeba mieć ogromnej sali sprzedaży, żeby być rozpoznawalnym na całym świecie. Taka właśnie jest Patta, za co bardzo szanujemy osoby odpowiedzialne za ten 'projekt'. Na przestrzeni tych wielu lat, od kiedy są na rynku, a są naprawdę długo ich działania doceniło wielu partnerów, z którymi konkurencyjne marki jednie marzą, żeby współpracować. 

W aktualnie rozpoczętym sezonie Fall/Winter 2020 Patta raz jeszcze łączy siły z Vans i pod szyldem ich limitowanej linii Vans by Vault, do której dostęp mają tylko i wyłącznie wybrane sklepy ( w Polsce takim sklepem jest Warsaw Sneaker Store ), a efektem wspólnych działań są dwa wpadające w oko modele butów - Chukka 79 VLT LX oraz Style 36 VLT LX. Każdy z nich czerpie z wpływów brytyjsko-jamajskiej kultury Rude Boy, a konkretnie rzecz biorąc Chukka 79 VLT LX odnosi się do kolorów flagi Rastafari, podczas gdy Style 36 TC VLT LX w kolorze „Spectrum Blue”, nawiązuje do flagi Union Jack. Fraza „OUT IN THE STREETS” znajdująca się na boku podeszwy stanowi hołd dla artysty reggae Ini Kamoze, a jednocześnie nawiązuje do obsadzania barykad, protestów i kontrkultury. Obie sylwetki wykonane są z połączenia balistycznego nylonu, z detalami z najwyższej jakości naturalnego zamszu, kontrastowymi białymi szwami i czarną skórzaną podszewką. Całego tego przedsięwzięcia nie byłoby bez nadrukowane logo Patta, które zdobi piętę. 

Buty w sprzedaży zobaczymy 30 października w graniczonych ilościach za pośrednictwem aplikacji Patta. Dzień później buty dostępne będą w sklepie internetowym. Jeżeli jednak szukasz innych Vansów zajrzyj tutaj


Patta 
Vans