Proponowany post

W okolicach Wielkanocy dostaniecie nowe Nike Dunk Low “Light Soft Pink”

24 luty 2021
W okolicach Wielkanocy dostaniecie nowe Nike Dunk Low “Light Soft Pink”

Skoro jedne Dunki mamy już za sobą, zgodnie z obietnicą przychodzi pora na dalszy przegląd tego tematu. Po typowo militarnych Nike Dunk Low SE “Oil Green” przychodzi pora na obrót o 180 stopni, gdzie wylądowały tytułowe Nike Dunk Low “Light Soft Pink” zaprojektowane z myślą o kobietach.

Buty, jak przystało na najbardziej klasyczną odsłonę tej koszykarskiej ikony za 1985 roku, w tym przypadku wykonano z naturalnej skóry, która jak wiecie świetnie sprawdza się na Dunkach. Jedynie taki element jak cienki język wykończono nylonem poprawiając tym samym komfort użytkowania. Skoro materiały mamy za sobą, przyjrzymy się świątecznej kolorystyce, która zdecydowanie przykuwa oko. Nie chodzi nawet o same pastelowe odcienie różu, fioletu, błękitu, zieleni czy żółtego, z dodatkiem bieli, ale o sam ich układ. Wprawne oko od razu zauważy, że prawy but różni się od lewego, co dla niektórych z Was może okazać się sporym problemem. Na podstawie zebranego doświadczenia wiemy, że nie każdemu podoba się taki zabieg. W sekcji komentarzy poniżej dajcie nam znać, co Wy myślicie, o dwóch różnych butach. Niemniej jednak butom nie można odebrać klimatu wielkanocnej pisanki. Wszystko wieńczy jasna podeszwa z cytrynowym spodem.

Szczegóły premiery Nike Dunk Low “Light Soft Pink”

Mimo tego, że konkretna data premiery nie jest nam znana, to obstawiamy, że buty zadebiutują gdzieś w okolicach Świąt Wielkanocnych. Jeżeli chodzi o dostępność, to szukajcie ich w takich punktach z limitowanymi sneakersami, jak Warsaw Sneaker Store. Standardowo zapłacicie za nie 100$.

Nike Dunk Low WMNS “Light Soft Pink”
Kolor: Light Soft Pink/Ghost-Lime Ice-White
Kod: DD1503-600
Data premiery: 2021
Cena: $100


Tagi: nike dunk low