Proponowany post

W Oryginalnej Kolorystyce Wracają Długo Wyczekiwane Nike Air Structure Triax 91 OG 'Infrared'

26 styczeń 2021
W Oryginalnej Kolorystyce Wracają Długo Wyczekiwane Nike Air Structure Triax 91 OG 'Infrared'

2021 rok, to jak nietrudno policzyć czas, kiedy przysparzające OG graczy, tytułowe Nike Air Structure Triax 91 OG obchodzić będą swoją okrągłą, 30. rocznicę powstania. Co to oznacza? A to, że designerzy Nike przygotują dla nas kilka niespodzianek związanych z tą naprawdę ciekawą, przez wielu zupełnie nieznaną sylwetką. Jedną z nich jest wielki powrót kultowej kolorystyki 'OG', która spędza sen z powiek wielu kolekcjonerom oryginalnych wydań butów ze Swoosh'em. 

Ostatni raz, kiedy Nike Air Structure Triax 91 widzieliśmy na rynku, to okres 0d 2008-2011 roku i słuch po nich zaginął. Ci, którym wtedy udało się zdobyć swoją parę kultowej kolorystyki 'Infrared' z początków lat produkcji niechętnie się ich pozbywali, także znaleźć je na rynku wtórnym było naprawdę ciężko, co do białej gorączki doprowadza resztę chcących posiadać je w swojej kolekcji. Po latach przychodzi pora na wielki powrót OG'sów! W ramach krótkiego przypomnienia , główną rzeczą, która charakteryzuje ten model, jest niesymetryczne okienko widocznego systemu amortyzacji Air Max pod piętą, które w momencie ich debiutu było zupełną nowością na rynku. Zabieg ten zastosowano w celu walki z pronacją, mając zapewnić biegaczowi maksymalne wsparcie i stabilizację stopy podczas każdego oddanego kroku. Zwróćcie też uwagę, że buty mają tylko jednego Swoosh'a po zewnętrznej stronie na panelu bocznym. Jako ciekawostkę możemy Wam jeszcze powiedzieć, że Nike Air Structure Triax 91 doczekał się stylowej koszykarskiej interpretacji, której efektem była nowa basketowa sylwetka Nike Air Hoop Structute


Nadchodzące retro, to coś, na co naprawdę czekaliśmy z niecierpliwością, a jak wiecie, jesteśmy ogromnymi fanami nietypowych wydań, które rzadko pojawiają się w sprzedaży. Takim właśnie nieco tajemniczym modelem jest Nike Air Structure Triax 91 OG 'Infrared', który mamy świadomość nie przypadnie do gusty wszystkim fanom sportowego obuwia w klimacie retro, ale może właśnie o to w nich chodzi. Nadchodząca re-edycja to naprawdę lekka, przewiewna konstrukcja wykonana przy użyciu materiałów 'z epoki'. Podoba nam się wierne odwzorowanie jasnej siateczki połączonej z syntetycznymi, zamszowymi panelami oraz delikatnym frotte wewnątrz. Dynamicznie zaprojektowane panele w szarości i czerni z kontrastującymi, niebieskimi i 'Infraredowymi' dodatkami podzielonymi na wewnętrzną i zewnętrzną stronę to coś, co fani marki ze Swoosh'em lubią najbardziej.

Szczegóły premiery Nike Air Structure Triax 91 OG 'Infrared' 

Klasyczne, kultowe i ponadczasowe Nike Air Structure Triax 91 OG 'Infrared' w sprzedaży zobaczymy już za moment. Zaglądajcie do takich sklepów jak Warsaw Sneaker Store.

Nike Air Structure Triax 91 “Neo Teal”
Kolor: Summit White/Neo Teal-Black-Infrared
Kod: CV3492-100
Data: 2021
Cena: $130