Proponowany post

W październiku 2021 roku zadebiutują nowe Air Jordan 1 High OG “Bred Patent”

01 marzec 2021
W październiku 2021 roku zadebiutują nowe Air Jordan 1 High OG “Bred Patent”

Air Jordan 1 w oryginalnych kolorystykach z początków produkcji, to bardzo gorący towar. Każde kolejne retro, takich ikonicznych wersji barwnych jak 'Chicago', 'Royal',  czy 'Bred' spotyka się z ogromnym zainteresowaniem, a buty znikają ze sklepowych półek w mgnieniu oka. Aktualnie jedynki są naprawdę hajpowym tematem, a każda kolejna, nawet zupełnie nowa kolorystyka cieszy się niemałą popularnością, a ponadczasowe sneakersy bardzo szybko znajdują swoich amatorów. Czy podobnie będzie w przypadku tytułowych Air Jordan 1 High OG “Bred Patent”? Obstawiamy, że tak.

Ostatnie 'oryginalne' Air Jordan 1 'Bred', które były dopracowaną re-edycją tej kultowej sylwetki na rynku widzieliśmy w 2016 roku, czyli już stosunkowo dawno. Niestety, każdy, komu wtedy nie udało się ich zdobyć, teraz za to wydanie musi zapłacić odpowiednią wielokrotność ( resell ) ich pierwotnej ceny, co w przypadku najbardziej hajpowych wersji Jordanów jest niestety normą. Jeżeli jednak nie chcecie przepłacać, to już za jakiś czas nadarzy się okazja do uzupełnienia zapasów, ale … no właśnie. W sezonie holiday 2021, czyli w ostatnim kwartale tego roku w wybranych punktach oferujących limitowany produkt od Jordan Brand dostaniemy nowe Air Jordan 1 High OG “Bred Patent”. Jak już sama nazwa wskazuje buty, których kolorystyka powinna odpowiadać oryginalnemu układowi barw w 'Bredach' częściowo lub w całości wykonane będą z połyskującej skóry typu 'patent leather' - takiej, którą kojarzyć możecie z AJ11.  Mówi się również, że buty będą miały metkę na języku z logo Nike Air oraz Wings na skrzydłach.

Szczegóły premiery Air Jordan 1 High OG “Bred Patent”

Buty u takich specjalistów, jak Warsaw Sneaker Store czy Sklepach Koszykarza zobaczymy w październiku tego roku. Do tego czasu zdążymy jeszcze do nich wrócić.

Air Jordan 1 High OG “Bred Patent”
Kolor: Black/White-Varsity Red
Kod: 555088-063
Data premiery: Październik 2021
Cena: $170