Proponowany post

W Październiku Spodziewamy Się Premeiry adidas Yeezy Boost 350 V2 'Sesame'

12 lipiec 2018
W Październiku Spodziewamy Się Premeiry adidas Yeezy Boost 350 V2 'Sesame'

Mamy dla Was szybki news. W październiku na sklepowych półkach pojawić ma się kolejna wersja kolorystyczna wciąż popularnych adidas Yeezy Boost 350 V2 w kolorystyce 'Sesame'. 

Co do samej konstrukcji chyba nie specjalnie musimy się nad nią rozwodzić, bowiem każdy, kto choć trochę interesuje się tematem streetwearu czy buciarstwa choć raz miał je w ręku, lub ma je w swojej kolekcji. Dla przypomnienia, mamy tutaj tkaną przy użyciu cyfrowej technologii Primeknit o stonowanym, szaro-beżowym kolorze. Całosć postawiona jest na szczycie platformy ze świetnie amortyzującej pianki Boost zamkniętej w otoczce z półprzeźroczystej, jasnej gumy z kauczukowym spodem. Co do samych butów to w zasadzie na tyle. W tym miejscu chcieliśmy się jednak zastanowić, czy Yeezy projektowane przez Kanyego i niemiecką marką adidas faktycznie umierają? Hajp opadł, ale czy biorąc pod uwagę to, co dostajemy w cenie niecałych 900zł jest złym wyborem dla 'normalnych' użytkowników? Zdecydowanie nie. To, że ilości wyprodukowanych par zaczęły się zwiększać, nie znaczy, że model ten od razu stał się złym butem. Yeezy dalej mają ciekawy design, niecodzienne kolorystyki, które zdecydowanie mogą się podobać oraz nie oszukujmy się, są piekielnie wygodne. 

Jak tylko ustalimy konkretną datę premiery, od razu do Was wracamy. Na ten moment zachęcamy Was do sprawdzania naszego kalendarza premier.
adidas