Proponowany post

W Przyszłym Roku W Sprzedaży Pojawią Się Nike Zoom Kobe 4 Protro

17 wrzesień 2018
W Przyszłym Roku W Sprzedaży Pojawią Się Nike Zoom Kobe 4 Protro

Po tym, jak w tym roku Nike basketball wprowadziło na rynek model Zoom Kobe 1 w wersji protro, przyszedł czas na jeden z bardziej lubianych i popularnych modeli z serii sygnowanej nazwiskiem Bryanta.  Pierwszą wersją kolorystyczną, jaka ma się pojawić w sprzedaży, na początku przyszłego roku będzie najprawdopodobniej 'Draft Day'. Nie mamy 100% pewności, że chodzi o tę konkretną kolorystykę, ale wszystko na to wskazuje, że będzie to właśnie wariant w barwach Charlotte Hornets, którzy w 1996 roku wybrali Kobego do NBA. 

Jeśli będą to jednak 'Draft Day' to możemy się spodziewać, że buty będą miały cholewkę w białym kolorze. W oryginalnym wydaniu z 2009 roku była ona wykonana ze skóry, która miała fakturę przypominającą skórę węża. Boczny panel to syntetyczny materiał, który był wówczas wyposażony w nowy system Flywire. Z tyłu umieszczona była data 6.11.96 (11 czerwca 1996), czyli dzień, w którym Hornets wybrali Bryanta z 13 numerem w drafcie. 
Niestety nie pojawiły się na razie żadne zdjęcia nowego wydania, dlatego pod tekstem wrzucamy kilka fotek oryginalnego wydania. Mamy nadzieję, że poza omawianą kolorystyką, Nike Basketball zdecyduje się na przywrócenie kilku innych oryginalnych wersji. Nie wykluczone, że pojawią się też zupełnie nowe warianty, może kolaboracje z UNDFTD, jak w przypadku Kobe 1.

Pomimo tego, że nie ma jeszcze zdjęć, znana jest ich przybliżona data premiery. Nike Zoom Kobe 4 Protro 'Draft Day' mają pojawić się w sprzedaży w lutym. Będziemy z niecierpliwością czekali na rozwój wydarzeń związany z tymi butami. Jesteśmy bardzo podekscytowani, bo Kobe 4 to jedne z naszych ulubionych butów do grania w kosza. Będziemy też dowiadywali się, czy pojawią się one w ofercie basketowych specjalistów z KICKS Store i Sklepu Koszykarza