Proponowany post

W Przyszłym Roku Zobaczymy Air Jordan 1 High '85

19 lipiec 2019
W Przyszłym Roku Zobaczymy Air Jordan 1 High '85

Co stoi za tą tajemniczą nazwą? Nowa/stara wersja Air Jordan 1 High, której nazwa to "New Beginnings". Amerykańska Marka planuje w przyszłym roku w lutym wypuścić wysokie jedynki, które w swoim kształcie będą przypominały te z oryginalnego wydania z 1985 roku. Ten pomysł zasługuje na ogromną pochwałę i już nie możemy doczekać się, żeby zobaczyć pierwsze efekty. Na razie możemy jedynie zerknąć na zdjęcia oryginalnych 'Chicago'. To właśnie ten wariant kolorystyczny pojawi się w sprzedaży. Oczywiście to nie przypadek, bo w 2020 NBA All-Star Weekend odbędzie się własnie w Chicago, a sam model będzie obchodził swoje 35 urodziny. 

Wystarczy spojrzeć na poniższe zdjęcia, żeby dostrzec pewne różnice w kształcie pomiędzy oryginalnymi Air Jordan 1 a tymi, które od kilku lat pojawiają się na rynku. Oczywiście nie mamy żadnych zastrzeżeń w stosunku do ostatnich releasów, ale z drugiej strony im buty są bardziej podobne do pierwotnej formy, tym lepiej. Różnice widać w kształcie i wysokości kołnierza, toe box jest bardziej smukły. Midsole też wygląda nico inaczej. W miejscu łączenia z cholewką jest ona lekko pofalowana i to z obu stron. Mamy nadzieję, że wersja "New Beginnings" będzie też miała materiały bardzo dobrej jakości. 

W tej chwili nie ma żadnych konkretnych informacji dotyczących premiery. Wiadomo jedynie, że odbędzie się ona w luty przyszłego roku, prawdopodobnie w trakcie trwania Weekendu Gwiazd NBA. Gdy tylko dowiemy się więcej na ten temat lub będą dostępne pierwsze zdjęcia, od razu damy Wam znać. Zanosi się jednak na bardzo grube wydanie Air Jordan 1