Proponowany post

W Przyszłym Roku Zobaczymy Air Jordan 9 'Racer Blue'

26 czerwiec 2019
W Przyszłym Roku Zobaczymy Air Jordan 9 'Racer Blue'

Pojawiły się kolejne zapowiedzi przyszłorocznych premier od Jordan Brand. Na samym starcie 2020 w sprzedaży pojawi się nowa wersja kolorystyczna modelu Air Jordan 9, którą nazwano 'Racer Blue'. Niestety w tej chwili nie dysponujemy żadnymi fotkami tych butów, ale możemy się z Wami podzielić grafiką koncepcyjną, stworzoną przez @houseofheat. Jeśli tak będą wyglądały nadchodzące dziewiątki, to jordanheadzi powinni być zadowoleni. 

Według katalogowego opisu kolorów powinniśmy dostać buty, których cholewka będzie kombinacją czerni i jednego z niebieskich odcieni. Upper będzie prawdopodobnie zbudowany z czarnej skóry, lub zamszu, który znajdziemy w górnej części. Mudguard i kołnierz będą zaznaczone niebieską, skórą lakierowaną. Całość będzie stałą na niebieskiej podeszwie środkowej i czarnym outsole'u. Na butach nie powinno zabraknąć charakterystycznych elementów, takich jak numer "23", Jumpmana na tle globusa, czy napisów na podeszwie w różnych językach. Z niecierpliwością będziemy czekali na pojawienie si pierwszych zdjęć omawianych Air Jordan 9, ale coś nam się wydaje, że będzie to fajne wydanie....choć oczywiście możemy się mylić.

Premiera Air Jordan 9 'Racer Blue' planowana jest na styczeń 2020 roku. Dokładna data zostanie dopiero ogłoszona. Nie spodziewamy się, żeby było to jakieś limitowane, ekskluzywne wydanie dlatego buty powinny pojawić się w sprzedaży u większości retailerów dysponujących ofertą Jordan Brand. Jak tylko dowiemy się czegoś na temat tego dropu, od razu damy Wam znać. 
Air Jordan 9
kolor: Black/White-Racer Blue
styl: CT8019-024
cena: $190


Tagi: jumpman23,