Proponowany post

W Przyszłym Roku Zobaczymy Nike Kobe 6 Protro

08 maj 2020
W Przyszłym Roku Zobaczymy Nike Kobe 6 Protro

Temat Kobego jest nadal bardzo delikatny i bolesny dla wielu jego fanów. Z drugiej strony wielu z nich domaga się kolejnych re-edycji jego butów, czy jerseyów. Część z Was zapewne wie, że w przypadku Kobasów są to wersje Protro, czyli udoskonalone retrówki. Ich zadaniem jest sprostanie aktualnym wymaganiom graczy i to zarówno zawodowców, jak i amatorów. Po tym, jak w 2018 firma Nike wypuściła Kobe 1 w kilku oryginalnych kolorach i ciekawych kolaboracjach, spora część sneakerheadów czekała na dalsze kroki. Firma z Oregonu przeskoczyła kilka modeli w serii "Black Mamby" i dała nam Kobe Protro 4, dodajmy, że jedne z lepszych w całej serii. Niestety pojawiło się tylko kilka oryginalnych wariantów kolorystycznych, naszym zdaniem zdecydowanie za mało. Rekompensatą były wersje we współpracy z UNDEFEATED. Potem przyszedł czas na Nike Kobe 5. 'Chaos' zostały dosłownie zmiecione z półek sklepowych. Kolejne dropy piątek to wielka niewiadoma.
Pojawiła się jednak bardzo dobra informacja, która mówi, że w przyszłym roku zobaczymy Protro modelu Nike Kobe 6. Szóstki to buty, które wśród zawodników zbierały bardzo dobre opinie. Wielu z nich określa je mianem najlepszych butów do koszykówki w historii.

Według informacji, jakie posiadamy, na dobry początek planowany jest powrót trzech oryginalnych kolorystyk. 'Think Pink', które są częścią programu, którego celem jest poprawa świadomości i walka z nowotworem piersi. Buty mają różową cholewkę, którą uzupełniają białe elementy i midsole. Są też ozdobione charakterystycznym symbolem wstążki.
Druga kolorystyka to 'Del Sol'. Czarne buty, które są nawiązaniem do zabójczej Czarnej Mamby. Dzięki wężowej fakturze, którą ma cholewka Nike Kobe 6, w tej wersji widać to najlepiej. Czerń uzupełniona jest przez żółtego Swoosha. W tych butach Kobe często występował na parkietach NBA, demonstrując swoje niebywałe umiejętności. Nam w pamięci zapadł wsad w meczu przeciwko New Orleans Hornets, jaki Kobas wykonał w tych butach.Trzecia kolorystyka, to 'Grinch'. Uwielbiana przez wszystkich fanów butów Bryanta. Jak łatwo się domyślić inspiracją była postać Grincha. Buty mają cholewkę w ciekawym odcieniu koloru zielonego, a do tego kilka czerwonych detali i czarny Swoosh. Całość prezentuje się bardzo dobrze. Ta kolorystyka została stworzona z myślą o świątecznym meczu, w którym Los Angeles Lakers gościli u siebie Miami Heat. Pod względem statystycznym Kobe nie zagrał w tym meczu najlepiej. Zdobył jedynie 17 punktów, dołożył do tego 7 asyst i 6 zbiórek. "Black Mamba" popisał się jednak kilkoma firmowymi zagraniami.Niestety w tej chwili nie znamy dokładnych dat dropów. Na razie wiadomo jedynie, że Nike Kobe 6 Protro w kolorystykach 'Think Pink', 'Del Sol' i 'Grinch' pojawią się w sprzedaży na początku 2021 roku. Oczywiście, jak tylko dowiemy się czegoś więcej, od razu damy Wam znać.