Proponowany post

W Przyszłym Roku Zobaczymy Nowe adidas Yeezy Boost 700 'Sun'

05 październik 2020
W Przyszłym Roku Zobaczymy Nowe adidas Yeezy Boost 700 'Sun'

Szczerze powiedziawszy, zdążyliśmy już zapomnieć o istnieniu takiej sylwetki jak adidas Yeezy Boost 700. Ostatni raz, kiedy mieliśmy okazję wspominać o tych de facto naprawdę świetnych butach, miał miejsce w 2019 roku, wraz ze zbliżającą się premierą kolorystyki 'Carbon'. O ile nas pamięć nie myli, to była ostatnia wersja barwna tej sylwetki, którą widzieliśmy na półkach. Jak się jednak okazuje Kanye West, nie zapomniał o tym modelu i wspólnie z niemiecką marką z trzema paskami wrócą do niej w 2021 roku, co naprawdę nas cieszy. 

Na ten moment w sieci trudno o dobrej jakości, poglądowe zdjęcia tytułowych adidas Yeezy Boost 700 'Sun', ale wierzymy, że załączona przez nas grafika w pewien sposób nakreśla nam to, jak nadchodzące wydanie wyglądać będzie w rzeczywistości. Obstawiamy, że materiałowo wydanie to zbliżone będzie do bezbłędnej wersji OG, co za tym idzie, upper skonstruowano przy użyciu skóry, zamszu oraz meshowej siateczki, czyli tego, co my lubimy najbardziej. Kolorystycznie, część barw zaczerpnięta jest z 'Wave Runnerów', a pozostałe elementy wykończono wpadającym w oko żółtym, który świetnie komponuje się z pomarańczą na podeszwie. Całość przełamano szarymi sznurówkami, które idealnie korelują z odblaskową 3M'ką wypełniającą dwie owalne wnęki cholewce.

Buty CL20 zobaczymy 'gdzieś w 2021 roku'. Konkretna, a nawet przybliżona data premiery nie jest nam znana. Sugerowana cena detaliczna pozostaje bez zmian i wyniesie 300$.adidas