Proponowany post

W Przyszłym Roku Zobaczymy Nowe Air Jordan 4 'Desert Moss'

16 październik 2020
W Przyszłym Roku Zobaczymy Nowe Air Jordan 4 'Desert Moss'

2021 rok tuż za rogiem, a więc w sieci coraz więcej przecieków dotyczących przyszłorocznych wydań. Jednym z nich będzie nowa, obiecująca kolorystyka kultowego koszykarskiego modelu, którym niewątpliwie jest Air Jordan 4

Z racji tego, że do premiery tytułowych Air Jordan 4 'Desert Moss' zostało jeszcze trochę czasu, na ten moment możemy zapomnieć o jakichkolwiek poglądowych zdjęciach prezentujących to wydanie. Nie pozostało nam nic innego, jak posiłkować się grafiką przygotowaną przez House of Heat. Sugeruje ona, że buty wykonane zostały przy użyciu gładkiego nubuku, który na czwórkach w większości przypadków prezentuje się naprawdę świetnie, i jest to jeden z tych fabrykatów stworzonych dla tej sylwetki. Oczywiście, nie jest to w 100% potwierdzone info, tak samo, jak sam układ kolorów, który tutaj widzicie. O ile wierzyć grafice upper zdominowany ma być przez oliwkową zieleń przełamaną bielą i czernią na podeszwie. Sam pomysł kojarzy nam się nieco z niewydanymi nigdy czwórkami, przy których pracował Travis Scott, a Wam?

Buty w sprzedaży zobaczymy w przyszłym roku, o czym zdążymy Wam jeszcze niejednokrotnie wspomnieć. Jeżeli chodzi o dostępność, nie powinno być problemu ze znalezieniem ich w WS2 czy SK, o ile nie będą jakoś mocno limitowane.


Jordan