Proponowany post

W Przyszłym Roku Zobaczymy Paczkę Wegańskich Nike Dunk Low 'Better' WMNS

17 wrzesień 2020
W Przyszłym Roku Zobaczymy Paczkę Wegańskich Nike Dunk Low 'Better' WMNS

Kolejny tenisufkowy dzień nie mógł obyć się bez newsów związanych z mocno ostatnimi czasy hajpowymi Dunkami, o których wspominamy Wam niemal codziennie. Mamy nadzieję, że nie zanudzamy Was tym tematem i dzielnie przebrniemy przez ten może nieco monotonny okres. Żebyście nas jednak źle nie zrozumieli, bardzo szanujemy tę kultową sylwetkę, która obchodzi w tym roku swoją 35. rocznicę powstania i cieszy nas, że jest on w sprzedaży. 

Jak już się zdążyliście dowiedzieć z tytułu, news ten dotyczyć będzie przyszłorocznej paczki 'Better' obejmującej dwie kolorystyki niskich Dunków zaprojektowanych z myślą o kobietach. To, co w nich najważniejsze, to to, że wykonane zostały z wegańskich materiałów, co dla wielu naszych czytelników może być naprawdę istotną informacją. Niestety, na ten moment nie dysponujemy jeszcze poglądowymi zdjęciami, a jedynie przygotowanymi przez ekipę py_rates mockupami, którymi możemy się posiłkować. Buty prawdopodobnie utrzymane będą w Dunkowym klimacie, czyli łączyć będą w sobie dwie kontrastujące barwy, z czego jedną będzie biel i to w zasadzie na tyle. Elementem w wyróżniającym 'Better Pack' może być metka napisem 'vegan' wszyta w tył cholewki, ale o tym dowiemy się bliżej premiery, jak tylko w sieci pojawią się pierwsze zdjęcia butów. Na ten moment wiemy, że wraz z premierą dostaniemy dwie kolorystyki tego klasyka, jasno-brzoskwiniową oraz jasno-beżową.

Buty w wybranych punktach sprzedaży zobaczymy latem 2021 roku. Jest też spora szansa, że wśród sklepów, które je dostaną, będzie stołeczny WS2.


Nike