W Sprzedaży Pojawi Się Druga Kolorystyka adidas ZX 4000 4D

24 lipiec 2018
W Sprzedaży Pojawi Się Druga Kolorystyka adidas ZX 4000 4D

Dosłownie kilka dni temu niemiecka marka adidas zaprezentowała nowy model burtów wyposażonych w innowacyjną podeszwę wykonaną w technologii 4D. Więcej na temat pierwszej kolorystyki ZX 4000 4D dowiecie się tutaj, a w tym miejscu mamy okazję zaprezentować Wam jej drugi wariant barwny, który na równi z pierwszym w sprzedaży pojawić ma się w okolicach listopada tego roku. Musimy szczerze przyznać, że z niecierpliwością wyczekujemy ich premiery.

Co do użytych do produkcji materiałów, buty zupełnie niczym nie różnią się względem wariantu pierwszego. Upper dalej wykonany jest przy użyciu syntetycznej siateczki oraz Primeknitu, które zdecydowanie przeważają na powierzchni cholewki. Zestawiono ją z fragmentami naturalnego zamszu na kilku panelach oraz neoprenu na języku. Detalem, który najbardziej urzekła nas w tym modelu, jest logo systemu stabilizacji toru przetaczania stopy Torsion na boku, który znamy z tak kultowych sylwetek, jak ZX4000, ZX3000 czy ZX2000. Niestety bardzo ubolewamy nad faktem, że niemiecki producent jeszcze nie pokusił się o wypuszczenie ich retro. Może najwyższy czas, żeby to zmienić? Co do kolorystyki nowych ZX4000 4D mamy tutaj połączenie stonowanej szarości z kontrastującymi, czerwonymi i zielonkawymi detalami.

Na ten moment konkretna data premiery nie jest mi znana. Wiemy, że buty w najlepszych sklepach pojawić się mają w listopadzie. Jest również naprawdę spora szansa, że zobaczymy je w stołecznym butiku CL20. Sugerowana cena detaliczna oscyluje w granicach 350$.


adidas