Proponowany post

W Sprzedaży Zobaczymy Nie Jedną, A Trzy Kolorystyki New Balance 827 x Aimé Leon Dore

03 marzec 2020
W Sprzedaży Zobaczymy Nie Jedną, A Trzy Kolorystyki New Balance 827 x Aimé Leon Dore

Szczerze mówiąc, nigdy do końca nie wiemy, czy kiedy skończymy tworzyć i opublikujemy danego newsa, dalej będzie on aktualny. Sami dobrze wiecie, że wszystko w sneakersowym świecie zmienia się jak w kalejdoskopie i choćby nasz team liczył nawet 100 osób, nie nadążalibyśmy przekazywać Wam wszystkich wieści. Dlatego staramy się selekcjonować tylko te naszym zdaniem najciekawsze, a zarazem zróżnicowane, co jakby się wydawało z pozoru, nie jest to takie proste. 

Dziś mamy przyjemność nieco bliżej przyjrzeć się nowym New Balance 827 powstałym we współpracy z nowojorską, odzieżową marką Aimé Leon Dore, która od momentu rozpoczęcia swojej działalności w 2014 roku, na swoim koncie ma już kilka elektryzujących projektów. Z racji tego, że spod rąk tego duetu jeszcze nigdy nie wyszedł żaden słaby projekt, to i co do tego mieliśmy naprawdę spore oczekiwania i musimy Wam przyznać, że w ogóle się nie zawiedliśmy. Bardzo też podoba nam się fakt, że New Balance i ALD ponownie sięgają po archiwalny model butów, który jak do tej pory nie doczekał się swojej re-edycji i stanie się to dopiero wraz z premierą tej kolaboracji. Dodatkowo, jak się później okazało, zapowiadane New Balance 827 x Aimé Leon Dore w sprzedaży pojawią się nie w jednej wersji kolorystycznej, a ten amerykański duet przygotował nam a ż trzy wersje barwne tej sylwetki. Szczerze powiedziawszy, samy nie wiemy, którą z nich wypadała najlepiej, ale o kolorach za chwilę. Najpierw nieco bliżej przeanalizujmy to, z czego je wykonano. Lekki, przewiewny, typowo letni upper skonstruowano przy użyciu syntetycznej, miękkiej siateczki połączonej z zamszem oraz nylonowymi taśmami z biegowym stylu lat 2000. Oczywiście nie mogło zabraknąć też odblaskowej 3Mki, a za maksymalny komfort użytkowania odpowiedzialny jest system ABZORB w podeszwie. Przechodząc do kolorystyk, tak jak wspominaliśmy, buty dostaniemy w trzech wariantach do wyboru. Każdy jednak łączy ten sam pakiet barw w różnym stopniu przeniesiony na powierzchnię cholewki. Głównymi kolorami są biel, czerwień, zieleń, granat, niebieski czy żółty. 

Niestety, dalej nie wiemy, kiedy buty pojawią się w sprzedaży, ale jak tylko się to zmieni, od razu wracamy do Was z info.


New Balance
Aimé Leon Dore