Proponowany post

W Sprzedaży Zobaczymy Też Bombelkowe Sean Wotherspoon x atmos x Asics GEL-Lyte III

18 maj 2020
W Sprzedaży Zobaczymy Też Bombelkowe Sean Wotherspoon x atmos x Asics GEL-Lyte III

Na wspólny projekt pomiędzy japońskim butikiem atmos, marką Asics oraz Seanem Wotherspoonem, założycielem Round Two Gallery czekamy od października ubiegłego roku. Czekamy, czekamy i czekamy, a dalej nie znamy nawet daty premiery naprawdę świetnych Sean Wotherspoon x atmos x Asics GEL-Lyte III, o których mieliśmy okazję wspominać już kilkukrotnie (klik).

Mimo tego, że dalej nie poznaliśmy ich daty premiery, to dziś jesteśmy zobligowani wrócić do ich tematu. Jak się okazuje, prócz 'standardowej' wersji 'Trójek' w sprzedaży zobaczyć mamy również ich dziecięcy odpowiednik oraz serię koszulek w charakterystycznym dla Seana vintage'owtm stylu okraszonym popularnym aktualnie wzorem Tie Dye. Jeżeli chodzi o same buty, to niestety ze względu na ich konstrukcję nie posiadają one zestawu wymiennych logo na rzep, a branding do paneli bocznych przytwierdzony został na stałe. Materiałowo, wszytko pozostało na swoim miejscu, a cholewka butów wykonana jest przy użyciu kolorowego sztruksu, który założymy się, że tak jak i nam, równie bardzo spodoba się najmłodszym.

Tak jak wspominaliśmy, na premierę butów musimy jeszcze poczekać i mówi się, że aż do końcówki tego roku... Jak tylko dowiemy się czegoś więcej, od razu wracamy do Was z tematem. Mamy jednak nadzieję, że nie zabraknie ich w Polsce i zobaczymy je w stołecznym butiku WS2.


atmos
Asics