Proponowany post

W świeżej kolorystyce 'Polar Blue' wracają Nike Air Max 97 x Swarovski

19 marzec 2021
W świeżej kolorystyce 'Polar Blue' wracają Nike Air Max 97 x Swarovski

W 2017 roku światło dzienne ujrzał kolejny niecodzienny projekt Nike. Wtedy też ludzie z austriackiego przedsiębiorstwa zajmujące się produkcją wyrobów ze szkła ołowiowego, zwanego szkłem kryształowym - marka Swarovski wzięli na warsztat kultowe Air Max 97 w ikonicznej kolorystyce 'Silver Bullet' i wykończyli je swoimi kryształami. Równolegle zadebiutował też ciemny, bardzo limitowany wariant. Nieco później do sprzedaży trafiła druga ich wersja barwna 'Metallic Gold'. Jak się okazuje, po wielu miesiącach nieobecności, duet ten wraca z kolejnymi dziewięć-siódemkami. 

W ramach mam nadzieję, że hucznie obchodzonego święta poduszki powietrznej - 'Air Max Day' dostaniemy kolejną, czwartą kolorystykę Nike Air Max 97 powstałą we współpracy ze Swarovski, i to nie byle jaką. Swój ascetyczny wygląd buty zawdzięczają oryginalnej, damskiej wersji AM97 z 1997 roku, a dokładnie damskim OG'som - 'Polar Obsidian'. Buty klasycznie wyposażone zostały w nylonową cholewkę, którą pokryto mieniącymi się kryształkami podkreślającymi charakterystyczne, faliste elementy butów. Na stalowej bazie w klimacie glamour subtelnie podkreślono niebieskie logo Swoosh w standardowym dla niego miejscu przy podeszwie oraz na języku. Całość postawiona jest na klasycznej podeszwie z pokaźnym systemem Air Max. Pamiętajcie, że buty dostaniecie w damskiej rozmiarówce. 


Szczegóły premiery Nike Air Max 97 x Swarovski

Sprzedaż limitowanych Swarovski x Nike Air Max 97 'Polar Blue' ruszy dokładnie 25 marca. Chcąc je kupić przygotujcie się na wydatek rzędu 400$. Czy dostaniemy je w Warsaw Sneaker Store? Tego nie wiemy.

Nike Air Max 97 Swarovski “Polar Blue”
Kolor: Metallic Silver/Polar Blue-Black
Kod SKU: DH2504-001
Data premiery: 25, 2021
Price: $400