Proponowany post

W Tegoroczne Black Friday Zobaczymy Dwie Wersje adidas Yeezy Boost 380 “Onyx”

03 czerwiec 2020
W Tegoroczne Black Friday Zobaczymy Dwie Wersje adidas Yeezy Boost 380 “Onyx”

Black Friday, to czas, kiedy wszystkich nas ogrania szał zakupów. Tego dnia w ofercie ogromnej ilości marek pojawiają się największe promocje oraz wyprzedaże, ale też debiutują specjalnie na tę okazję 'zaprojektowane' produkty. Od kilku już lat niemiecki brand wraz z Kanye Westem tego dnia, który wypada w ostatni piątek przedostatniego miesiąca, przygotowują nam specjalną wersję Yeezy. Nie inaczej będzie w tym roku i 27 listopada mamy zobaczyć dwie wersje nowych adidas Yeezy Boost 380 w kolorystyce 'Onyx'.

Same buty, to żadna wielka nowość, a na półkach wybranych sklepów, takich jak CL20 miały okazję już gościć. Niemniej jednak jest to zdecydowanie bardziej 'egzotyczna' sylwetka aniżeli wszechobecne już 350. Sam model ma nieco inną bardziej 'napompowaną', zwartą konstrukcję z gładką, wyciągniętą ku tyłowi podeszwie, które nam osobiście naprawdę się podoba i sylwetka ta śmiało może konkurować z wyżej wspomnianymi 350-tkami. Same buty charakteryzować ma czarno-granatowa cholewka wykonana przy użyciu cyfrowej technologii Primeknit zestawiona z ciemna podeszwą z jasnym spodem w kolorze naturalnej gumy. Co więcej, adidas Yeezy Boost 380 'Onyx' do sprzedaży trafią w dwóch odsłonach, klasycznej oraz tej bardziej limitowanej z dodatkiem odblaskowych nici nazywanej 'Reflective'

Tak jak wspomnieliśmy wyżej, buty w sprzedaży zobaczymy 27 listopada, a szukajcie ich w CL20, gdzie powinny się pojawić. 


adidas