Proponowany post

W To Pudełko Zapakowane Są Całkiem Nowe Nike Air Vapormax EVO 'What The'

26 styczeń 2021
W To Pudełko Zapakowane Są Całkiem Nowe Nike Air Vapormax EVO 'What The'

O nowych Nike Air Vapormax EVO mieliśmy okazję wspominać już jakiś czas temu i słuch nieco po nich zaginął. Dziś jednak nadarzyła się wyjątkowa sytuacja ku temu, aby przypomnieć Wam o istnieniu tej futurystycznej, kontrowersyjnej sylwetki. 

Wszytko to za sprawą pojawienia się w sieci zupełnie nowej kolorystyki tego fasonu, którą nie bez powodu nazwano 'What The'. W żargonie Nike słowa te oznaczają, że buty zaskoczą nas swoją niecodzienna, barwną kolorystyką nawiązującą do innych wydań butów Nike i tak faktycznie jest. Co więcej, już same buty łączą w sobie projektowe DNA klasycznych butów z linii Air Max z nowoczesnością, którą daje innowacyjna podeszwa VaporMax. Air VaporMax EVO wykonane są z mieszanki siateczki i skóry, a poszczególne elementy konstrukcyjne, to zlepek cech najbardziej ikonicznych Air Maxów z portfolio Nike. Z łatwością zauważyć możemy mudguard zaczerpnięty z Air Max 90, boczny ochraniacz z Air Max 96 II, Swoosh z Air Max BW, tył z Air Max 93, czy dodatek z Air Tuned Max. Oczywiście takich nawiązań jest jeszcze kilka, ale o tym dowiecie się z załączonej go zestawu książeczki opowiadającej o nowych Nike VaporMax EVO znajdującej się w pudełku. Skoro już przy niej jesteśmy, to w przypadku tytułowych Nike Air Vapormax EVO 'What The', broszura wyjaśnia i opisuje nam również kolorystyki, z których zaczerpnięto printy, materiały, czy malowania, jak chociażby charakterystyczne zęby myśliwca odnoszące się do jednych z najbardziej pożądanych AM 90 w historii, czyli Nike Air Max 90 Premium 'Warhawk'. Takich odniesień znajdziemy masę, a fani butów ze Swooshem momentalnie odnajdą nawiązania do takich kultowych ermaksów, jak AM1 'Chlorophyll' od Patta, atmosowych AM1 'Safari B', czy Air Max 90 'Moon Landing'. Całość przypomina nam kultowe już Air Max 1 'Master', jednego z naszych 'gości' w kwarantannowej serii, a Wam? 

Szczegóły premiery Nike Air Vapormax EVO 'What The'

Nowe Nike Air Vapormax EVO 'What The' w sprzedaży, w limitowanym nakładzie w takich punktach jak Warsaw Sneaker Store zobaczymy 18 lutego