Proponowany post

W Walce Z COVID-19 OAMC Wypuszcza Specjalną Wersję Kurtki PEACEMAKER

28 kwiecień 2020
W Walce Z COVID-19 OAMC Wypuszcza Specjalną Wersję Kurtki PEACEMAKER

Znana Wam już marka OAMC raz jeszcze pokazuje, że niesienie pomocy jest dla niej naprawdę ważne. Jakiś czas temu wspólnie z Fragment Design wypuścili mini-kapsułę odzieży, z której całkowity dochód przekazany został na cele charytatywne i zasilił konto organizacji non-profit Charity: Water zapewniającej dostęp do bieżącej wody w krajach najbardziej tego potrzebujących. Więcej na temat tego projektu dowiecie się tutaj. 

Tym razem specjalna wersja ich kultowej kurtki 'Pacemaker', tak naprawdę będącej elegancko przerobioną podpinką stosowaną w kurtkach typu M-65. Lekkie, wierzchnie okrycie o charakterystycznej, pikowanej strukturze zabarwiono na głęboki, bordowy kolor z kontrastującym, białym brandingiem nad lewą kieszenią oraz potężnym napisem 'PEACEMAKER' na plecach. Co najważniejsze wszystkie zyski ze sprzedaży kurtki przeznaczone będą na wspieracie Włoski Departamentu Ochrony Ludności, w jego walce z koronawirusem. Środki zostaną przeznaczone między innymi na zakup środków ochrony osobistej i sprzętu medycznego dla pracowników pierwszej linii opieki zdrowotnej, a także dla rodzin pracowników służby zdrowia, którzy zmarli z powodu wirusa.

Sprzedaż rusza 29 kwietnia o 10:00 czasu paryskiego. Kurtkę w ograniczonej ilości dostaniecie tylko i wyłącznie tutaj.OAMC

Tagi: OAMC