Proponowany post

Warsztaty 'Zrók Krok Do Bycia Mistrzem' - Reebok Club C

22 marzec 2017
Warsztaty 'Zrók Krok Do Bycia Mistrzem' - Reebok Club C
Sprawdźcie jak było.

16 marca mieliśmy ogromną przyjemność uczestniczyć w warsztatach 'Zrób Krok Do Bycia Mistrzem' organizowanymi przez markę Reebok Classic. Jak wiadomo każdy chce doskonalić swoje szerokopojęte umiejętności i pielęgnować pasje, dlatego po krótce opowiemy Wam co nas spotkało tego dnia.

Na wstępnie przywitała nas prowadząca Gabi Drzewiecka, która wprowadziła nas w plan działań. Każdy kto otrzymał zaproszenie miał możliwość wzięcia w jednych z trzech artystycznych warsztatów do indywidualnego wyboru wedle uznania - moda, fotografia i sztuka. 

W strefie fotografii – prowadzący Łukasz Dziewic - pokazał triki fotografii modowej. Uczestnicy warsztatów mieli do dyspozycji trzy set-designy, które mogli dowolnie personalizować, wykorzystując różne elementy scenografii. Radek Świątkowski natomiast wprowadził uczestników w temat światła i kompozycji. Wykorzystując dostępne przedmioty budowali swoją scenografię i za pomocą telefonów komórkowych nagrywali boomerang.Zaproszeni goście mieli także okazję dowiedzieć się na czym polega shoecustom. Podczas warsztatów prowadzonych przez Zulu Kuki mogli całkowicie odmienić wygląd butów Club C. Każdy z uczestników otrzymał swój własny but do ozdobienia. Ilustratorka mody – Olka Osadzińska wprowadziła gości w temat projektowania butów, ich głównym zadaniem było ozdobienie cekinami, tkaninami i kredkami modelu Club C na specjalnie przygotowanej tablicy. ​- Tutaj czuliśmy się zdecydowanie najlepiej i to właśnie współpracę pod okiem Zulu Kukiego wybraliśmy!Było twórczo, także w strefie sztuki. Pod okiem Good Looking Studio uczestnicy tworzyli mural Club C. Z ilustratorem Alkiem LIS KULA Morawskim goście mieli okazję podszkolić się z rysunku i stworzyli oryginalne działo sztuki. 

Po skończonych warsztatach wszyscy przenieśli się do strefy chillout gdzie prócz drineczków oraz wyśmienitego jedzenia czekał nas koncert SKUBASA. Jeszcze raz dzięki za zaproszenie!

Reebok Classic

Tagi: -