Proponowany post

We Wrześniu W Sprzedaży Zobaczymy Nowe adidas Yeezy Boost 380 'Pepper'

12 czerwiec 2020
We Wrześniu W Sprzedaży Zobaczymy Nowe adidas Yeezy Boost 380 'Pepper'

Nie wiemy, czy wiecie, ale zapowiedziana na ten miesiąc premiera adidas Yeezy Boost 350 V2 w kolorystyce 'Zyon' została przesunięta i buty te zobaczyć mamy dopiero w przyszłym miesiącu. Jakiś czas temu też mieliśmy okazję informować Was o tym, że tej jesieni w sprzedaży czas pojawią się dwie świecące w ciemności wersje 380 - 'Hylte Glow' oraz 'Calcite Glow' (klik), a to jeszcze nie koniec. 

Jak donosi yeezy mafia prócz dwóch wersji 'glow' w tym roku, a dokładnie we wrześniu na półkach wybranych sklepów, w tym stołecznego CL20 zobaczymy jeszcze jedną kolorystykę tej naszym zdaniem naprawdę ciekawej i godnej Waszej uwagi sylwetki. Nadchodzącą kolorystykę nazwano 'Pepper' i mimo tego, że na ten moment w sieci nie pojawiły się żadne ich poglądowe fotografie, to dzięki rzeszy zajawkowiczów w cieci wylądowały już pierwsze mockupy, dzięki czemu wiemy, jak mniej więcej może wyglądać to wydanie. Mówi się, że charakterystyczna, mocno okalająca kostki cholewka z ażurową smugą na panelu bocznym będzie w szaro-niebieskawej kolorystyce z kremową, opływową podeszwą i zostanie wydana w wersji klasycznej oraz 'Reflective'.

Tak jak wspominaliśmy, premiera adidas Yeezy Boost 380 'Pepper' przewidziana jest na wrzesień tego roku, a sugerowana cena detaliczna wynosić ma standardowe 230$. W dniu premiery butów szukajcie między innymi w CL20.


adidas Yeezy Boost 380 „Pepper”
Kolor: Pepper / Pepper-Pepper
Data: wrzesień 2020
Cena: 230$

adidas