Proponowany post

White Moutaineering x adidas Originals LXCON - Zapowiedź

24 czerwiec 2019
White Moutaineering x adidas Originals LXCON - Zapowiedź

Japońska marka White Mountaineering już od ładnych kilku sezonów współpracuje z niemieckim brandem z trzema paskami. Wspólnymi siłami z adidas Originals powstaje starannie dopracowana, wykonana ze świetnej jakości materiałów odzież oraz obuwie. Podczas minionego Paris Fashion Week wywodzący się z Tokio brand pod czujnym okiem Yosuke Aizawa raz jeszcze pokazał, co  przygotował z adidasem. Przyjrzyjmy się więc bliżej nadchodzącym LXCON'om w dwóch wersjach kolorystycznych.

Sam model butów to zupełna nowość, która dopiero od niedawna znajduje się w asortymencie niemieckiej marki. Nowoczesne sneakersy wzorowane są oryginałem z 1994 roku, ale w nowoczesnej, wpisującej się w aktualnie panujący w adidasie projektowy trend. Wydanie zaprojektowane przez designerów White Mountaineering zdecydowanie różni się od regularnego wydania. Przyjrzyjmy się różnicom. To, co nam jako pierwsze rzuca się w oczy to inny system wiązania, a tak naprawdę jego brak. Cienkie sznurówki zastąpione zostały regulowanymi, rozpinanymi paskami, które są częścią bocznego, przedłużonego w kierunku podeszwy brandingu. Musimy przyznać, że dzięki zastosowaniu takiego rozwiązania buty w naszych oczach zyskały na atrakcyjności i uważamy, że tego typu zabieg wyszedł im zdecydowanie na plus. Sam jednoczęściowy upper ukryty pod tym systemem wykonany jest z elastycznej siateczki z usztywnianymi taśmami i charakterystyczną żyłką ciągnącą się na tył. Całość postawiona jest na tej samej, masywnej podeszwie z brandingiem japońskiej marki nadrukowanym na kolistym elemencie z tyłu. Kolorystycznie, tak jak wspominaliśmy wyżej, do wyboru będziemy mieli dwa warianty kolorystyczne, zachowawczy, biało-granatowy i beżowy z dodatkiem pomarańczy.

Buty do sprzedaży trafią za około rok. Bliżej premiery na pewno o nich przypomnimy. Jeżeli już teraz szukasz czegoś z tej kolekcji zajrzyj tutaj.
adidas