Proponowany post

Under Armour Curry 5 'Navy' - Zapowiedź

Nowa kolorystyka pojawiła się na horyzoncie.

Więcej Dokładnych Zdjęć Air Jordan 1 High OG '6 Rings'

13 luty 2018
Więcej Dokładnych Zdjęć Air Jordan 1 High OG '6 Rings'

Pojawiły się kolejne zdjęcia Air Jordan 1 High OG, które ochrzczone zostały "6 Rings". Są one ukłonem w stronę sześciu mistrzowskich pierścieni, jakie Michael Jordan wywalczył, grając w drużynie Chicago Bulls. W tym roku przypada 20. rocznica zdobycia ostatniego z nich, kiedy to Byki pokonały w finale Utah Jazz.

Buty wyglądają bardzo dobrze. Tak jak pisaliśmy wcześniej jest to swego rodzaju remake klasycznych "Black Toe". Różnicą jest oczywiście materiał w tylnej części cholewki, który w tym wypadku zamieniono na zamsz. Materiał ten znajdziemy także na czerwonym Swooshu. Skóra w przedniej części cholewki wygląda na jakościowo dobrą, więc nie powinniśmy narzekać. "6 Rings" są jednak w klasycznych Bullsowych kolorach, co powinno przypaść do gustu większości jordanheadom.
Do butów będą zapewne dodane jeszcze dodatkowe komplety sznurowadeł.

W dalszym ciągu nie znamy jednak dokładnej daty premiery. My obstawiamy, że Air Jordan 1 High OG "6 Rings" pojawią się w sklepach 14 czerwca. Właśnie tego dnia minie równo 20 lat od ostatniego meczu Jordana w barwach Chicago Bulls. Czekamy z niecierpliwością. 

 

Tagi: -