Proponowany post

Więcej Zdjęć Air Jordan 10 'Orlando'

08 listopad 2018
Więcej Zdjęć Air Jordan 10 'Orlando'

Po pierwszych zapowiedziach i informacji o dacie premiery możemy w końcu lepiej przyjrzeć się pierwszej re-edycji Air Jordan 10 'Orlando'. W sieci pojawiło się właśnie kilka fotek przedstawiających tegoroczne wydanie i coś nam się wydaje, że prawdziwi jordanheadzi powinni być zadowoleni. 

Marka Jordan postarała się, by retro w jak największym stopniu przypominały wersję OG. Cholewka butów wykonana jest ze skóry, którą mamy tutaj w białym i czarnym kolorze, do tego nylonowe tasiemki, które tworzą system sznurowania. Podejrzewamy, że jakość materiałów będzie zbliżona do tej, którą widzieliśmy w kilku poprzednich wydaniach AJ10. Buty mają czarną podeszwę środkową i zewnętrzną, a ta ostatnia ozdobiona jest charakterystycznymi paskami z wypisanymi osiągnięciami MJ'a. Podobnie, jak sockliner są one w kolorze niebieskim zapożyczonym z barw drużyny Orlando Magic. Na zdjęciach widzimy też, że buty będą zapakowane w pudło w stylu OG, co jest zdecydowanie na plus.

Przypominamy, że Air Jordan 10 'Orlando' pojawią się w sprzedaży już 1 grudnia. Zapowiada się, że ten miesiąc będzie bardzo ciężki dla fanów jordanów, bo będzie on obfitował w wiele ciekawych pozycji, obok których ciężko będzie przejść obojętnie. Jeśli chcecie być na bieżąco, zaglądajcie na naszą stronę i do tenisufkowego kalendarza premier
Air Jordan 10 “Orlando”
kolor: White/Black-Royal-Metallic Silver
styl: 310805-108
cena: $190Tagi: jumpman23,