Proponowany post

Więcej Zdjęć Nadchodzących Nike Air Max 90 x OFF-WHITE

09 maj 2017
Więcej Zdjęć Nadchodzących Nike Air Max 90 x OFF-WHITE

Coś czujemy, że temat nadchodzących projektów OFF-WHITE i Nike, jeszcze nie raz przewinie się przez nasz portal. Jak do tej pory na bierząco staramy się Wam przekazywać najświeższe informacje na ich temat, i już dziś ponownie do nich wracamy.

Mamy dla Was świeżą porcję zdjęć przedstawiających nowe AM90 w wersji ICE, przy których tworzeniu oczywiście udział brał sam Virgil Abloh. Wracające jednak do konstrukcji, bo to właśnie ona robi tutaj największą robotę buty na pierwszy rzut oka wyglądają jak odpad produkcyjny. Wszyscy, który jednak siedzą w temacie wiedzą, że wszystko od początku do końca starannie zostało zaprojektowane, a każdy detal znajduje się na swoim miejscu. Całość łączy w sobie pełen wachlarz najróżniejszych materiałów. Znajdziecie tutaj między innymi naturalną skórę, zamsz, balistyczny nylon, syntetyk, plastik czy gąbka. Wszystko w połączone ze sobą w wyraźny sposób za pomocą mocno rzucających się w oczy szwów czy przeszyć.

Co do oficjalnej daty premiery wszystko póki co owiane jest wielką tajemnicą. Nie wiemy nawet, czy buty w ogóle trafią do sprzedaży. Mamy jednak nadzieję, że tak.Nike
OFF-WHITE

Tagi: -