Proponowany post

Wielce Prawdopodobne Jest To, Że Tej Jesieni Zadebiutują Nowe Fragment Design x Air Jordan 3

09 lipiec 2020
Wielce Prawdopodobne Jest To, Że Tej Jesieni Zadebiutują Nowe Fragment Design x Air Jordan 3

Tamat kolaboracyjnych Air Jordan 3 zaprojektowanych przez Hiroshi Fujiwara krąży po sieci od dawien dawna. Sam założyciel kultowego studia projektowego Fragment Design z dwiema błyskawicami w logo miał na swoich nogach nową wersję tego modelu, ale niestety, nic się w temacie ich premiery nie ruszyło. Ostatnio, wraz z kolejną wersją trójek pojawiło się światełko, a plotki mówią, że nowe Fragment Design x Air Jordan 3 w sprzedaży zobaczymy jeszcze tej jesieni.

Na ten moment niewiele wiemy na temat samego wyglądu butów, ale po słabej jakości zdjęciach oraz pomocniczej grafice jesteśmy w stanie co nieco o nich powiedzieć. Buty prawdopodobnie wykonane będą z białej skóry licowej, a elementem, który wyróżniać będzie je na tle innych wersji tego modelu, jest charakterystyczne logo z dwiema błyskawicami wpisanymi w okręg umieszczone na pięcie tam, gdzie standardowo mamy logo Air Jordan lub Nike Air, w zależności od wydania. Biel przełamano prawdopodobnie czernią, która pokrywa dolne partie cholewki, tworząc odważną blokadę kolorów, która zapowiada się obiecująco.

Tak jak już wiecie premiera butów przewidziana jest na jesień tego roku. Oczywiście pod drodze wszystko może się zmienić.


Jordan