Proponowany post

Wielki Powrót Air Jordan 4 'Black Cat'

11 lipiec 2019
Wielki Powrót Air Jordan 4 'Black Cat'

Mamy bardzo dobrą wiadomość dla wszystkich jordanheadów. Wasza ulubiona marka planuje w przyszłym roku ponownie wypuścić na rynek jedną z fajniejszych i bardzo lubianych wersji kolorystycznym modelu Air Jordan 4. W lutym 2020 na sklepowych półkach zobaczymy czwórki 'Black Cat', czyli kolorystykę, która debiutowała w 2006 roku. Niestety nie ma jeszcze żadnych zdjęć nowego wydania, ale spodziewamy się, że będzie ono niemalże identyczne, jak oryginalne. Bardzo nam się podoba, że Jordan Brand wraca z nie OG-sowymi kolorystykami. Najlepszym przykładem mogą być 'Pure $' sprzed kilku lat, czy Air Jordan 4 'Cool Grey', które będą dostępne w sierpniu. Mamy nadzieję, że marka zdecyduje się na kilka innych kultowych wariantów, między innymi 'Undefeated' (o których była mowa jakiś czas temu). My życzylibyśmy sobie powrotu 'Mist Blue', czy 'Lightning'. Wierzymy, że kiedyś się doczekamy. 

Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, powinniśmy dostać całe czarne Air Jordan 4, których cholewka wykonana będzie z nubuku. Do tego czarny mesh i netting na języku i bocznych panelach. Całość osadzona na midsole'u pomalowanym czarną, matową farbą i czarna podeszwa zewnętrzna, gdzie znajdziemy jedyny biały akcent w postaci Jumpmana. Z niecierpliwością będziemy czekali na pojawienie się pierwszych zdjęć nowego wydania 'Black Catów'. Jak tylko takowe się pojawią, od razu się nimi z Wami podzielimy. 

Czy tak samo jak my, czekacie na drop tych butów? Jesteśmy przekonani, że wielu sneakerheadów będzie chciało nimi uzupełnić swoją kolekcję. Musicie wiedzieć, że Air Jordan 4 w kolorystyce 'Black Cat' mają już ustaloną konkretną datę premiery. Omawiane czwórki pojawią się w sprzedaży 22 lutego. Wpisujemy je do naszego tenisufkowego kalendarza.  Poniżej wrzucamy kilka zdjęc oryginalnego wydania AJ4 'Black Cat'.