Proponowany post

Wiemy Jak Będą Wyglądały Air Jordan 1 High OG 'Shattered Backboard' 3.0

05 czerwiec 2019
Wiemy Jak Będą Wyglądały Air Jordan 1 High OG 'Shattered Backboard' 3.0

Stało się! Po kilku miesiącach oczekiwań w końcu pojawiły się zdjęcia Air Jordan 1 High OG w zapowiadanej wersji 'Shattered Backboard'(3.0). Buty będą uzupełnieniem dwóch poprzednich wariantów o tej samej nazwie, ale jeśli mamy być szczerzy, to foty, które zobaczyliśmy, bardzo nas rozczarowały...ale chyba nie tylko nas. Jeśli chodzi o układ kolorów, to projektanci marki poszli w dobrą stronę, niestety postanowili też wprowadzić pewien, naszym zdaniem bardzo niepotrzebny element.

Chodzi o połysk, jaki widzimy na skórzanej cholewce. Wygląda to bardzo dziwnie i krótko mówiąc, źle. Dodatkowo skóra wydaje się bardzo pomarszczona, co jeszcze bardziej podkreśla tę "dziwaczność". Z drugiej strony nie dostajemy kolejnych, zwykłych Air Jordan 1, tylko coś innego. My wolelibyśmy jednak normalną skórą, taką, jak na kilku ostatnich wydaniach. Żeby jednak nie do końca zjechać te buty, pochwalimy je za połączenie czerni z wyrazistym odcieniem pomarańczowego. Na uwagę zasługuje też podeszwa w stylu vintage, która nadaje temu wydaniu OG-sowego charakteru. Na butach nie zabrakło kilku standardowych elementów; nylonowego języka z brandingiem "Nike Air", czy klasycznego logo Air Jordan. Obstawiamy, że do butów przewidziane zostały dodatkowe komplety sznurowadeł. 

Wiadomo, kiedy odbędzie się premiera omawianych butów. Trzecia wersja jedynek 'Shattered Backboard' pojawi się w sprzedaży 26 października. Na temat dostępności będziemy Was jeszcze informowali. Pomimo tego, że buty wyglądają średnio i zdecydowana większość opinii, które widzieliśmy na ich temat, jest negatywna, można się spodziewać, że Air Jordan 1 High OG 'Shattered Backboard' 3.0 sprzedadzą się w mgnieniu oka i jeszcze tego samego dnia ich wartość na rynku wtórnym znacznie wzrośnie...a może się mylimy...jak myślicie? Dajcie nam też znać w komentarzach, jak Wam podobają się (lub nie podobają) kolejne 'SBB'.
Air Jordan 1 Retro High OG
kolor: Black/Pale Vanilla-Starfish
styl: 555088-028
cena: $160Tagi: jumpman23,