Proponowany post

Wiemy Jak Będą Wyglądały Jerseye Na NBA All Star Game 2020

24 styczeń 2020
Wiemy Jak Będą Wyglądały Jerseye Na NBA All Star Game 2020

Jordan Brand i Nike pokazało stroje, w jakich wystąpią zawodnicy w trakcie tegorocznego NBA All-Star Weekend. Powstało osiem wzorów, które są inspirowane kolorami linii metra w Chicago. Trzeba przyznać, że to bardzo ciekawa koncepcja.

Koszulki czerwone i niebieskie zobaczymy w niedzielnym meczu. Zagrają w nich gracze, których do swoich składów wybiorą kapitanowie. W tym roku będą to ponownie Lebron James i Giannis Antetokounmpo. Na strojach znalazły się pionowe paski, będące odniesieniem do alternatywnych strojów Chicago Bulls z połowy lat 90. W naszej ocenie są to jednak najgorsze koszulki z całej paczki, którą nam przedstawiono. Zdecydowanie lepiej prezentują się stroje na piątkowy mecz USA vs World. Podobają nam się oba zestawy, na których można dojrzeć gwiazdy nawiązujące do flagi miasta Chicago.
W strojach zielonych i różowych zagrają znane osobistości show-biznesu w NBA Celebrity Game. Stroje brązowe i żółte przeznaczone są dla zawodników, którzy wystąpią NBA Cares Special Olympics Unified Basketball Game.

Koszulki z kolekcji NBA All-Star 2020 jest już teraz dostępna w sklepach za oceanem. Mamy nadzieję, że już wkrótce pojawi się one też na polskiej wersji strony producenta. Liczymy też, że wzbogaci ona ofertę Sklepu Koszykarza i warszawskiego KICKS Store. Dajcie nam znać, które jerseye przypadły Wam do gustu.nike