Will Smith Robi Unboxing Swoich Air Jordan 5 'Fresh Prince'

07 wrzesień 2018
Will Smith Robi Unboxing Swoich Air Jordan 5 'Fresh Prince'

Na temat Air Jordan 5 'Fresh Prince' pisaliśmy już kilka razy, do sprawdzenia po kliknięciu tutaj. Tym razem mamy dla was video z unboxingu, który poprowadził nie kto inny, jak sam Will Smith. To właśnie z nim i jego 50. urodzinami związany jest ten release. Buty nawiązują bowiem do serialu 'Fresh Prince of Bel-Air', w którym Smith grał rolę tytułową. Jak już pewnie dobrze wiecie, są to w zasadzie klasyczne Air Jordan 5 'Grape' z tą różnicą, że nie mają one sznurowadeł i lacelocka. W materiale, który możecie obejrzeć poniżej, Smith pokazuje nam jednak jeszcze jedno, limitowane wydanie Air Jordan 5.

Buty mają złotą cholewkę, wykonaną z materiału płóciennego. Mają one też kolory zapożyczone z 'Grapeów', które znajdziemy na języku i podeszwie. W odróżnieniu od wydania 'Fresh Prnce' tutaj mamy już sznurowadła, a na pięcie umieszczono Jumpmana. Przyznamy, że buty wyglądają bardzo efektownie, a ich wyjątkowość niech podkreśli fakt, iż istnieją tylko 23 pary! Mało tego, wszystkie będą do zdobycia razem z zaproszeniem na imprezę urodzinową. Obejrzyjcie video, Will Smith powiem Wam, co trzeba zrobić, by mieć zdobyć szansę na zdobycie tych Jordanów. 

Jeśli jednak nie będziecie mieli tyle szczęścia i nie uda Wam się ich zdobyć, na otarcie łez pozostanie zakup Air Jordan 5 NRG 'Fresh Prince', których premiera odbędzie się 25 września. Mamy nadzieję, że dostęp do nich nie będzie utrudniony i że będzie można je normalnie kupić. Do czasu premiery powinno pojawić się też więcej zdjęć zarówno jednej, jak i drugiej kolorystyki.
Tagi: jumpman23