Proponowany post

Air Jordan 11 'Platinum Tint' - Zapowiedź

Jedenastki w nowej odsłonie.

William Francis Green Projektuje Unikalne Wersje Nike Air Force 1

31 styczeń 2018
William Francis Green Projektuje Unikalne Wersje Nike Air Force 1

Młody projektant mody William Francis Green pomimo swojego krótkiego stażu w świecie fashion ma na swoim koncie kilka ciekawych projektów. Podczas swojej kariery miał już okazję współpracować z takimi markami jak Stone Island, a nawet miał okazję działać z samym Kanye Westem. Nic więc dziwnego, że sportowy gigant z Oregonu zaprosił go i do siebie.

William na warsztat wziął obchodzący w ubiegłym roku swoją 35. rocznicę powstania koszykarski model Air Force 1 i przy użyciu w zasadzie jednego elementu zupełnie odmienił jego wizerunek. Designer postanowił wyposażyć klasyczną, wykonaną przy użyciu naturalnej, licowej skóry cholewkę w szereg przyczepionych do niej żyłek w różnych kolorach, a nawet lacelocki. Elastyczne linki na pewno już kojarzycie, ponieważ powszechnie pojawiają się one w obuwiu czy odzieży. Do wyboru będziemy mieli pięć wariantów kolorystycznych. Musimy przyznać, że mimo wszystko, że projekt jest stosunkowo prosty, zupełnie odmienił wygląd klasyka z 1982 roku.

Niestety, na ten moment data premiery nie jest nam zupełnie znana. Jak tylko dowiemy się czegoś więcej, od razu Was o tym fakcie poinformujemy. Jeżeli jednak szukasz AF-1 w innej formie sprawdzaj co dzieje się tutaj.

Nike

Tagi: -