Proponowany post

Wiosną 2020 Roku Zobaczymy Nike Air Max 270 React We Współpracy Z Travisem Scottem

22 lipiec 2019
Wiosną 2020 Roku Zobaczymy Nike Air Max 270 React We Współpracy Z Travisem Scottem

Ranek minionej soboty obfitował w niespodziewany drop kolejnego wspólnego projektu na linii Nike x Travis Scott. Tym razem o 9:00 przez kolejne 30 minut mieliśmy okazję zapisać się do losowania długo wyczekiwanych Air Jordan 1 w wersji Low. Po tym czasie wszyscy szczęśliwcy otrzymali wiadomość z charakterystycznym 'GOT'EM'. Dajcie nam znać w komentarzu czy i Wam się udało. 

W sieci pojawiły się informacje, o tym, że Travis dalej będzie kontynuował współpracę z amerykańską marką, ale już  nie na modelu ze stajni Jordan Brand. Przesiada się on na jedną z najnowszych sylwetek Swoosh'a, a mianowicie Air Max 270 React. Na ten moment informacje na ich temat są szczątkowe, a my nie dysponujemy żadnymi zdjęciami poglądowymi. Z pomocą przyszedł nam niezawodny 'houseofheat', który na podstawie opisu kolorów ( Dark Hazel/Starfish/Light Cream )  stworzył własny, poglądowy projekt, który może dać nam obraz tego, czego możemy się spodziewać. Na cholewce znajdziemy takie barwy jak brąz i pomarańcz z dodatkim beżu. Co ciekawe, buty dostępne będą w dwóch rozmiarach, regularnym oraz dziecięcym w wersji TD, oraz PS.

Na ten moment wiemy, że buty w sprzedaży pojawić mają się wiosną 2020 roku. Ceny zaczynać mają się od 90$ za TD, 130$ za PS oraz 190$ za rozmiarówkę męską. 


Nike