Proponowany post

Wiosną 2021 Roku Zobaczymy Kolejne Travis Scott x Air Jordan 6

22 wrzesień 2020
Wiosną 2021 Roku Zobaczymy Kolejne Travis Scott x Air Jordan 6

Od ostatniego kolaboracyjnego projektu pomiędzy Nike/Jordan, a Travisem Scottem minęło już trochę czasu. W gwoli przypomnienia ostatni raz, kiedy próbowaliśmy swoich sił przy zakupie 'jego' butów był dokładnie 29 maja wraz z premierą Travis Scott x Nike Air Max 270 React 'Cactus Trails', czyli stosunkowo dawno. Co ciekawe, nic nie wskazuje na to, że w tym roku doczekamy się jakiegoś innego release'u od amerykańskiej marki i TS, ale to chyba dobrze, prawda?

Gdybyście jednak bardzo tęsknili za dziełami Travisa i Jordan brand, to możemy Was zapewnić, że wiosną 2021 roku w sprzedaży zobaczymy kolejną, drugą kolorystykę naszym zdaniem najsłabszych jego butów, a mianowicie Travis Scott x Air Jordan 6. Niestety, na ten moment w sieci nie pojawiły się żadne ich poglądowe zdjęcia, a jedynie schemat kolorów: 'British Khaki/Sail-Bright Crimson' mówiący nam o tym, że cholewa butów zdominowana będzie przez stonowany odcień beżu/oliwki z jasnymi oraz kontrastującymi, czerwonymi akcentami. Obstawiamy, że materiałowo buty dalej skonstruowane będą przy użyciu delikatnego zamszu, który znamy z poprzedniej wersji. Wszystkich dodatków, takich jak kieszonka, wszechobecne logo również nie powinno zabraknąć, ale o tym przekonamy się bliżej premiery. Co ciekawe, wraz z butami w sprzedaży zobaczymy rozbudowaną kolekcję odzieży, której pełną listę znajdziecie poniżej.

Tak jak wspomnieliśmy, buty w sprzedaży zobaczymy wiosną 2021. Czy ich obecność, w końcu zaznaczy się w stołecznym butiku WS2? Tego nie wiemy.


Jordan